Міненерго спрямує 90 мільйонів гривень на погашення боргів перед шахтарями

0
18

Міненерго спрямує 90 мільйонів гривень на погашення боргів перед шахтарями

У серпні поточного року на зарплати шахтарям було спрямовано понад 390 млн грн / фото УНІАН Володимир Гонтар

Міністерство енергетики додатково спрямує близько 90 млн грн на погашення заборгованості з зарплати шахтарям.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на засіданні уряду заявив міністр енергетики Герман Галущенко.

“Станом на сьогодні Міненерго забезпечило виплату державної підтримки шахтарям із коштів, передбачених у Державному бюджеті на поточний рік, у повному обсязі. Зокрема, на виплату заробітної плати було спрямовано близько 6,5 млрд грн. Паралельно з цим для максимально можливого скорочення заборгованості протягом року вживалися всі можливі заходи. Зокрема, зараз ми працюємо над виділенням додаткових коштів на зарплати шахтарям”, – сказав Галущенко.

За його словами, додатково восени з держбюджету було виділено близько 1 млрд грн, які вже надійшли на підприємства в повному обсязі: близько 700 млн грн надійшло в листопаді, 300 млн грн – у грудні.

“У серпні поточного року на зарплати шахтарям також було спрямовано понад 390 млн грн через перерозподіл видатків з інших програм держбюджету. Також ми знайшли можливість за рахунок економії коштів перерозподілити з інших бюджетних програм близько 90 мільйонів, які будуть найближчим часом теж спрямовані на виплати шахтарям”, – сказав міністр.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Від 5 до 10 тисяч гривень: де в Україні нараховують найвищі пенсії

Також він додав, що були проведені переговори з державним підприємством “Центренерго”, яке вже вчора перерахувало шахтарям близько 370 млн грн, які надійшли на рахунки підприємств і підуть на виплати зарплат.

Погашення заборгованості:

У жовтні Верховна Рада прийняла закон, який передбачає виділення до кінця поточного року 1 млрд грн на покриття боргів із заробітної плати перед шахтарями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я