Минулого року з “ковідного” фонду не використали майже 12 мільярдів гривень

0
18

Минулого року з "ковідного" фонду не використали майже 12 мільярдів гривень

Майже півмільярда гривень мали використати на доплати медикам / фото REUTERS

11,9 мільярда гривень не використали з Фонду боротьби з COVID-19 у 2020 році.

Зокрема з них 1,4 млрд грн мали піти на закупівлю вакцин проти коронавірусу, а майже півмільярда – на доплати медикам. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Рахункової палати Валерій Пацкан, презентуючи звіт про результати аналізу використання у 2020 році коштів, спрямованих на боротьбу з COVID-19.

“У результаті закуплене обладнання у 2020 році лікарні отримали зі значним запізненням, зокрема апарати штучної вентиляції легень у листопаді 2020 року–березні 2021 року, комп’ютерні томографи – у першому кварталі 2021 року”, – повідомив Пацкан.

Він зазначив, що фахівці опрацьовували інформацію, отриману на запити від 40-ка центральних органів виконавчої влади й місцевих адміністрацій та 626-ти закладів охорони здоров’я.

Нагадаємо, раніше у МОЗ пояснили, як отримати третю дозу вакцини від COVID-19. Додаткову дозу вакцини проти COVID-19, якщо у людини є для цього медичні покази, можна отримати за направленням від сімейного чи профільного лікаря.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Шмигаль назвав причину, з якої Україна роками збільшує держборг

При цьому, за даними заступника міністра охорони здоров’я Ігоря Кузіна, близько 110 тисяч українців протермінували другу дозу вакцини проти COVID-19.

Вас можуть зацікавити новини:

  • Штам “Омікрон” може з’явитися в Україні вже цього тижня – РНБО
  • Зайнятість “ковідних” ліжок з киснем в Україні знизилась до 35% – KSE
  • “Діра” у 2,7 мільярда: ситуація із виплатами лікарняних українцям залишається складною

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я