Молодих та активних людей відзначили до Дня студента

0
14

Молодих та активних людей відзначили до Дня студента

Молодих та активних людей відзначили до Дня студента

Молодих та активних людей відзначили до Дня студента

Сьогодні з нагоди відзначення Міжнародного дня студента відбулось нагородження 18 студентів вищих навчальних закладів міста грамотами за активну громадську позицію, особистий внесок в розвиток молодіжного руху. Від імені міського голови активну молодь привітав заступник міського голови Михайло Кривак.

«17 листопада має особливе значення для студентів усього світу. Це свято об’єднує молодих людей усіх навчальних закладів. Студенти завжди були авангардом української молоді. Від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України. Українське студентство – одне із найпрогресивніших верств суспільства, в усі часи завжди було рушійною силою перетворень.

В ході Революції Гідності саме студенти першими стали на захист демократичних цінностей, гідності та свободи людини й громадянина, національних інтересів та європейського вибору України.

Будьте впевнені в своїх силах, ефективно використовуйте кожну можливість, яку дарує Вам доля, і не втрачайте дух свободи!

Бажаємо вам примножувати свою життєву енергію, успіхів у навчанні, яскравих моментів студентського життя та нехай завжди збуваються сподівання і надії!», – зазначив Михайло Кривак.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Хмельничани активно користуються програмою співфінансування робіт з ремонту багатоквартирних житлових будинків

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я