МОЗ оголошує конкурс на посаду генерального директора ЦГЗ

0
14

Міністерство охорони здоров’я оголошує про проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України».

Серед основних вимог до кандидатів: 

  • вища освіта II рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування», або «Право», або «Соціальні та поведінкові науки», або «Гуманітарні науки», або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров’я»,
  • стаж роботи на керівних посадах: не менше 10 років.

Бажане вільне володіння англійською мовою.

Перелік документів, що подаються претендентом, а також інші деталі конкурсу — за посиланням: https://bit.ly/3DKrW2A. 

Пакет документів слід надсилати у паперовому вигляді за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Київ, 01601, та копію в електронному вигляді на [email protected]

Строк подання пропозицій — до 06 грудня 2021 року включно.

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» (ЦГЗ) — заклад охорони здоров’я, що відповідає за збереження і зміцнення здоров’я населення, соціально-гігієнічний моніторинг захворювань, епідеміологічний нагляд і біологічну безпеку, групову та популяційну профілактику захворюваності, боротьбу з епідеміями та стратегічне управління у сфері громадського здоров’я. 

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Правоохоронці склали понад 109 тисяч адмінпротоколів через порушення правил карантину

Центр виконує лікувально-профілактичні, науково-практичні та організаційно-методичні функції у сфері охорони здоров’я з метою забезпечення якості лікування хворих на соціально небезпечні захворювання, зокрема ВІЛ/СНІД, туберкульоз, наркозалежність, вірусні гепатити тощо, запобігання захворюванням у контексті розбудови системи громадського здоров’я.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я