МВФ оприлюднив новий меморандум з Україною за програмою stand-by

0
13

МВФ оприлюднив новий меморандум з Україною за програмою stand-by

Виконання положень меморандуму надасть змогу Україні до кінця дії Програми отримати решту коштів від Фонду – 2,2 мільярда доларів / фото REUTERS

Міжнародний валютний фонд (МВФ) оприлюднив новий меморандум з Україною за результатами перегляду діючої програми stand-by.

Про це повідомляється на сайті Міністерства фінансів України.

“Лист про наміри та Меморандум про економічну та фінансову політику містять заходи та умови, які реалізував та планує реалізувати й дотримуватись уряд України та Національний банк України протягом періоду дії Програми у 2020 – 2021 роках. Їх було схвалено Радою директорів Міжнародного валютного фонду 8 листопада”, – йдеться в повідомленні.

Також меморандум містить плани щодо подальших заходів для впровадження структурних реформ у 2022 році. Зокрема, щодо реформ в грошово-кредитному, податково-бюджетному і фінансовому секторах. Ці реформи спрямовано на поліпшення бізнес-клімату і посилення верховенства права і боротьби із корупцією. Зазначені заходи необхідні для успішного проходження переглядів та отримання наступних траншів за програмою.

“Виконання положень меморандуму надасть змогу до кінця дії Програми отримати решту коштів від Фонду (2,2 мільярда доларів) для забезпечення макроекономічної стабільності”, – йдеться в повідомленні.

Новина доповнюється…

Stand-by для України

9 червня 2020 року Рада директорів МВФ ухвалила 18-місячну програму stand-by для України з фінансуванням, еквівалентним близько 5 млрд доларів, спрямовану на допомогу в подоланні наслідків пандемії COVID-19.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Ціну на газ можна знизити: в "Нафтогазі" озвучили цифри

На початку 2021 року в Україні працювала місія МВФ для перегляду програми stand-by. Робота місії завершилася без ухвалення рішення про перегляд програми.

На повторній місії у жовтні МВФ та Україна досягли угоди на рівні персоналу щодо першого перегляду програми фінансування stand-by

22 листопада Міжнародний валютний фонд погодив виділення Україні траншу у 700 млн доларів. Україна отримала його 24 листопада.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Що буде з гривнею після траншу МВФ: експерт спрогнозував новий курс
  • Кабмін виділив 175 мільйонів гривень для посилення охорони на кордоні з Білоруссю
  • Курс долара продовжує йти вгору

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я