На честь Дня Незалежності в Києві перекриють весь центр: де обмежать рух

0
20

На честь Дня Незалежності в Києві перекриють весь центр: де обмежать рух

Рух транспорту буде тимчасово обмежено / фото УНІАН, В’ячеслав Ратинський

У Києві передбачені масштабні перекриття руху транспорту під час проведення 18, 20 та 22 серпня репетицій параду військ до Дня Незалежності, та під час проведення урочистих заходів 24 серпня.

Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури Київської міської держадміністрації.

Зокрема, 18, 20, 22 серпня:

з 15:30 до 18:00 передбачено тимчасове обмеження руху транспорту на вул.Академіка Туполєва, просп. Перемоги, Маршала Рибалка, вул. В’ячеслава Чорновола, вул. Старовокзальній, вул. Жилянській, вул. Антоновича.

З 15:30 до закінчення заходів (орієнтовно до 01:15) планується перекриття руху транспорту на вул.Великій Васильківській (на ділянці від Либідської пл. до вул. Хрещатик), вул. Хрещатик, вул. Михайлівській (на ділянці від вул. Володимирської до Майдану Незалежності), вул. Михайла Грушевського (на ділянці від Європейської пл. до кріпосного пров.), Петровській Алеї, Парковій дорозі, Володимирському узвозі, Боричевому узвозі, вул. Набережно-Хрещатицькій від Боричевого узвозу по зустрічній смузі до Нижнього Валу), Набережному шосе (від Дніпровського узвозу до вул. Набережно-Хрещатицької).

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Наприкінці тижня в Україні подешевшав долар

З 19:00 до закінчення заходів (орієнтовно до 01:15) тимчасове обмеження руху транспорту на вул.Нижній Вал, вул. Глибочицькій, Глибочицькому проїзді, вул. В’ячеслава Чорновола, просп. Перемоги, вул. Старовокзальній, вул. Жилянській, вул. Антоновича.

24 серпня:

З 06:00 до 08:00 тимчасове обмеження руху транспорту на вул.Академіка Туполєва, просп. Перемоги, Маршала Рибалка, вул. В’ячеслава Чорновола, вул. Старовокзальній, вул. Жилянській, вул. Антоновича.

З 06:00 до 12:00 перекриють рух транспорту на вул. Великій Васильківській (на ділянці від Либідської пл. до вул. Хрещатик), з 06:00

до 16:00 орієнтовно – на вул.Хрещатик, вул. Михайлівській (на ділянці від вул. Володимирської до Майдану Незалежності), Володимирському узвозі, вул. Михайла Грушевського (на ділянці від Європейської пл. до кріпосного пров.), Петровській Алеї, Парковій дорозі.

Окремо можливі перекриття руху транспорту під час заходів за участю осіб, щодо яких здійснюється державна охорона:

з 22 по 24 серпня – на Парковій дорозі;

з 06:00 20 серпня по 24 серпня – на вул. Михайла Грушевського;

з 06: 00 23 серпня до закінчення заходів – на вул.Володимирській (на ділянці від вул. Великої Житомирської до б-ра Тараса Шевченка), вул. Богдана Хмельницького (на ділянці від вул. Леонтовича до вул. Рєпіна), вул. Ярославів Вал (на ділянці від вул. Івана Франка до вул. Володимирської), вул. Миколи Лисенка, вул. Малої Житомирської (на ділянці від Володимирського проїзду до Михайлівського пров.).

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  В Україні тарифи на електроенергію зростуть вдвічі - прогноз

“Звертаємо увагу, що детальний перелік вулиць, де перекриватимуть або обмежуватимуть рух транспорту під час репетицій параду військ та під час святкових заходів до Дня Незалежності, буде опубліковано додатково. Також окремо буде повідомлено про зміни руху громадського транспорту в столиці”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, під час тренувань 18, 20, 22 серпня буде обмежено доступ громадян на території, прилеглі до місць проведення артилерійського салюту на Трухановому острові.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я