На Шепетівщині врятували лебедя – Новини Хмельницький

0
24

 На Шепетівщині врятували лебедя – Новини Хмельницький

6 листопада до Шепетівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області надійшло повідомлення від мисливствознавця ДП «Шепетівський лісгосп» Ситарука Вадима Івановича.

Він розповів, що під час обстеження мисливських угідь натрапив на лебедя, який рухався дорогою в напрямку від Шепетівки до села Климентовичі. Лебідь був знесилений, не міг злетіти. Вадим Іванович відловив птаха та доправив його на територію лісгоспу, де той був відігрітий та нагодований. 

 На Шепетівщині врятували лебедя – Новини Хмельницький

https://consumerhm.gov.ua/

Фахівець ветеринарної медицини Шепетівської міської державної лікарні ветеринарної медицини Карпенко О.П. провів клінічний огляд лебедя та було прийнято рішення направити його до Хмельницького реабілітаційного центру для диких тварин. 7 листопада лебедя транспортовано до місця призначення для надання висококваліфікованої допомоги та подальшої реабілітації.

Нагадуємо, що найголовнішою потребою для усіх водоплавних птахів є наявність відкритої водойми з доступним кормом. У зв’язку з цим, побачивши птаха, який потребує допомоги та перебуває у нетиповому для нього місці, – повідомляйте у відповідні зоозахисні організації!

 

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Поблизу м. Дунаївці мотоцикліст збив 14-річну велосипедистку – Новини Хмельницький

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я