На телефонні звернення хмельничан відповів Василь Новачок

0
32

На телефонні звернення хмельничан відповів Василь Новачок

На телефонні звернення хмельничан відповів Василь Новачок

На телефонні звернення хмельничан відповів Василь Новачок

На телефонні звернення хмельничан відповів Василь Новачок

Відбулася традиційна телефонна лінія «Міська влада відповідає». Сьогодні на телефонні звернення хмельничан відповідав заступник міського голови – директор Департаменту інфраструктури міста Хмельницької міської ради Василь Новачок. Таке спілкування влади і громади є досить популярним. Впродовж відведеної години пролунало 15 телефонних дзвінків. Додзвонювачі порушували різноманітні питання, які стосувалися житлово-комунальної сфери, земельних відносин, зміни організації дорожнього руху, облаштування зупинок громадського транспорту тощо. Значна частина з озвучених хмельничанами питань не належали до компетенції міської ради.

На телефонну лінію звернулася мешканка будинку №88, що на проспекті Миру. Жінка розповіла, що в її помешканні вже майже рік протікає стеля, через що у кімнатах на стінах з’явилася цвіль. Що неодноразово зверталася до Керуючої компанії «ДОМКОМ Хмельницький», яка обслуговує багатоповерхівку. Складений акт. Працівники приватної керуючої компанії виконали ремонт лише частково. Заборгованості за житлово-комунальні послуги жінка не має.

Від 19 січня цього року на вулиці Бандери, поблизу перетину з вулицею Зарічанською, вулицею Нижньою Береговою та вулицею Верхньою Береговою, а також на вулиці Нижній Береговій внесено зміни в організацію дорожнього руху транспортних засобів. Також на вулиці Нижній Береговій, на ділянці від житлового будинку 44 по вулиці Зарічанській до перехрестя з вулицею Бандери, влаштовано односторонній рух. Під’їзд до будинків на цій вулиці тепер здійснюється з вулиці Верхньої Берегової та через провулок Першотравневий.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  План заходів департаментів, управлінь та відділів Хмельницької міської ради на період з 18 по 24 жовтня 2021 року

Вказана ділянка вулиці Нижньої Берегової є звуженою (ширина від 3,5 м до 5,5 м), зустрічний роз’їзд ускладнений. З метою покращення безпеки дорожнього руху, прийнято рішення заборонити заїзд на вулицю Нижню Берегову з вулиці Бандери.

Наступний додзвонювач, який мешкає на вулиці Зарічанській, висловив незадоволення щодо змін в організації дорожнього руху на цих вулицях та прохання відкорегувати схему.

«Протягом останніх двох років до нас надійшло дуже багато звернень від людей щоб організувати саме такий рух. Схему руху транспорту розробили працівники структурного підрозділу, який займається організацією дорожнього руху, спільно з працівниками поліції. Якщо стане гірше, то не проблема повернути попередню схему руху. У будь-якому випадку пропозиції будуть розглядатися. Слушні пропозиції братимемо до уваги. Але ми з Вами маємо розуміти, що ситуація покращиться лише тоді, коли побудуємо нову дорогу між парком «Молодіжний» і житловою забудовою. Тільки тоді розвантажиться вулиця Нижня Берегова», – зазначив заступник міського голови – директор Департаменту інфраструктури Хмельницької міської ради Василь Новачок, спілкуючись із заявником.

Мешканець однієї з багатоповерхівок, що на Старокостянтинівському шосе, звернувся з проханням навести лад з паркуванням автомобілів на вулиці Мельникова. За його словами, водії авто постійно порушують Правила дорожнього руху і паркують свої авто на газонах. Також чоловік звернув увагу на пошкоджену тротуарну плитку поблизу будинку, що на Старокостянтинівському шосе, 5 В.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  «Пам’ятай Майдан!»

Ще одне звернення стосувалося зменшення розміру плати за паркування автомобілів на стоянках, розташованих на вулицях Геологів і Молодіжній.

Жодне звернення хмельничан Василь Новачок не залишив без належної уваги та детального роз’яснення. Конкретні доручення з порушених питань надано керівникам відповідних виконавчих органів міської ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я