На телефонні звернення жителів Хмельницької громади відповідала Юлія Сабій

0
18

На телефонні звернення жителів Хмельницької громади відповідала Юлія Сабій

На телефонні звернення жителів Хмельницької громади відповідала Юлія Сабій

Відбулася традиційна пряма телефонна лінія «Міська влада відповідає». Сьогодні з жителями Хмельницької міської територіальної громади спілкувалася керуючий справами виконавчого комітету Юлія Сабій. Загалом впродовж відведеної години пролунало чотири телефонних дзвінки.

Першою зателефонувала мешканка будинку №88, що на проспекті Миру. Жінка розповіла, що в її помешканні вже майже рік протікає стеля, через що у кімнатах на стінах з’явилася цвіль. Що неодноразово зверталася до Керуючої компанії «ДОМКОМ Хмельницький», яка обслуговує п’ятиповерхівку. Працівники приватної керуючої компанії виконали ремонт лише частково. Заборгованості за житлово-комунальні послуги жінка не має. Подібна ситуація склалася також у її сусідів.

«У місті є випадки, коли мешканці відмовляються від обслуговування будинків цією керуючою компанією. Ваше звернення належить до компетенції Департаменту інфраструктури міста. Ми направимо його на розгляд і надамо Вам відповідь», – розповіла керуюча справами Олія Сабій, спілкуючись із  заявницею.

Посадовець доручила відповідним службам опрацювати це звернення і вжити заходів для допомоги пенсіонерці.

З питанням щодо надання дозволу на відведення земельної ділянки під індивідуальне будівництво гаража на території гаражного кооперативу та погодження меж земельної ділянки на пряму телефонну лінію звернулася голова гаражного кооперативу «Локомотив».

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Роман Примуш проведе онлайн-прийом громадян

На прибудинковій території будинку №52/2 на вулиці Кам’янецькій знаходиться металевий гараж, на встановлення якого власники мають дозвіл. За декілька років над гаражем з’явилася надбудова, а у 2021 році ще й балкон на металевих підпорах, який є незаконною спорудою. Відповідно до рішення виконавчого комітету, балкон підлягає демонтажу, який має здійснити власник, в іншому разі конструкцію буде демонтовано силами комунального підприємства. Два наступних дзвінки, які пролунали під час прямої телефонної лінії, стосувалися захисту цієї споруди. Мешканці будинку № 52/2 по вул. Кам’янецькій зазначали, що балкон їм не заважає.

Жодне звернення хмельничан керуюча справами Юлія Сабій не залишила без належної уваги та детального роз’яснення. Конкретні доручення з порушених питань дано керівникам відповідних виконавчих органів міської ради.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я