На телефонні звернення жителів Хмельницької громади відповідав Олег Шинкарук

0
36

На телефонні звернення жителів Хмельницької громади відповідав Олег Шинкарук

На телефонні звернення жителів Хмельницької громади відповідав Олег Шинкарук

Відбулася традиційна пряма телефонна лінія «Міська влада відповідає». Із додзвонювачами спілкувався заступник міського голови Олег Шинкарук. Впродовж години зі своїми питаннями звернулося семеро хмельничан. В основному вони стосувалися житлово-комунальної сфери.

Так, двоє додзвонювачів, голова правління дачного масиву «Електроніка» та член правління масиву «Катіон», звернулися з проханням поремонтувати під’їзні дороги до цих масивів, адже, за їхніми словами, через незадовільний стан шляхів, водії автобусів відмовляються курсувати до цих дачних масивів. Заявники також запропонували свою допомогу, зокрема у залученні спецтехніки для виконання вищезазначених ремонтних робіт.

Олег Миколайович пообіцяв детально вивчити це питання та направити фахівців з ремонту доріг оглянути територію.

«З настанням весни запрацює асфальтний завод, ми розпочнемо ремонт доріг. Ваше питання беру під особистий контроль», – зазначив заступник міського голови Олег Шинкарук.

Наступні два звернення від мешканців будинків, розташованих на вулицях Пилипчука і Довженка, стосувалися несправності систем водопостачання і водовідведення у їхніх помешканнях.

Чи мають право діти з багатодітної сім’ї на пільговий проїзд у міському громадському транспорті – таким було наступне звернення на пряму телефонну лінію. Ще одне стосувалося вакцинації від вірусу папіломи людини.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  У Хмельницькому «підсвітили» пішохідний перехід на перехресті вулиць Толстого та Ланової

За усіма проблемними питаннями, з якими телефонували хмельничани, надано доручення відповідним структурним підрозділам з метою більш детально їх вивчити та повідомити про результати розгляду звернень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я