“Нафтогаз” впроваджує нову технологію видобутку газу

0
16

"Нафтогаз" впроваджує нову технологію видобутку газу

Планується використовувати басейнове моделювання / фото – REUTERS

Підприємство групи “Нафтогаз”, “Укргазвидобування” (УГВ), починає застосовувати нову для України технологію видобутку газу. Компанія впроваджує нові методи басейнового аналізу та моделювання вуглеводневих систем для пошуку та розвідки вуглеводнів.

Про це повідомляє прес-служба УГВ.

Зазначається, компанія буде виконувати аналіз просторових динамічних 4D-моделей вуглеводневих систем. Це допоможе прогнозувати ризики, розраховувати економіку проектів та ухвалювати рішення щодо виробничих планів, зокрема буріння нових свердловин.

“Укргазвидобування” планує використовувати басейновий аналіз для оцінювання нафтогазового потенціалу ділянок Чорного моря, пошуків вуглеводнів у Карпатському складчастому поясі та вивченню ліцензійних ділянок у Дніпровсько-Донецькому басейні.

Довідка УНІАН

Басейновий аналіз і моделювання вуглеводневих систем осадових басейнів поєднує сейсмічну, геологічну, геохімічну та стратиграфічну інформацію для динамічного моделювання еволюції осадових басейнів.

Технологію басейнового моделювання активно використовують ExxonMobil, Shell, BP – провідні міжнародні нафтогазові компанії, для прогнозування та планування процесів розвідки та розробки.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  До Одеси вперше з початку пандемії зайшов круїзний лайнер: зустрічали з оркестром (фото, відео)

Як повідомляв УНІАН, видобуток газу в Україні продовжує падати, незважаючи на плани уряду щодо його нарощування. Так, найбільша в Україні газовидобувна компанія “Укргазвидобування” за перше півріччя скоротила видобуток газу на 5,3% – до 6,8 млрд куб. м.

Також Вас можуть зацікавити новини:

  • Кулеба закликає Німеччину і США перейти до конкретних дій через “Північний потік-2”
  • Для стандартної зими в Україні достатньо газу – “Оператор ГТС”
  • Зеленський створив робочу групу для протидії загрозам “Північного потоку-2”
  • У Міненергетики розповіли, коли розпочнеться повноцінна експлуатація “Північного потоку-2”
  • ДТЕК Ахметова домовився про додаткову поставку 150 тисяч тонн вугілля зі США

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я