Німецька компанія з офісом в Одесі АUTODOC виходить на IPO – її оцінюють в 10 млрд євро

0
19

Німецька компанія з офісом в Одесі АUTODOC виходить на IPO - її оцінюють в 10 млрд євро

Заснована в Німеччині найбільша онлайн-платформа з продажу автомобільних запчастин АUTODOC, офіс якої нещодавно відкрився в Одесі, готується вийти на біржу.

Як повідомляє AIN, компанія проведе IPO у Франкфурті, її капіталізацію оцінюють в 11,9 млрд доларів (10 млрд євро).

Оцінкою компанії з квітня займаються банки Goldman Sachs і JP Morgan Chase & Co., остаточна вартість пакету акцій буде відома ближче до завершення цього процесу, терміни якого поки не уточнюються.

Відзначимо, АUTODOC називають “Amazon Для автомобілів”. На платформі продається 3,7 мільйонів запчастин для легкових і вантажних автомобілів.

Німецька компанія з офісом в Одесі АUTODOC виходить на IPO - її оцінюють в 10 млрд євро

Компанія була заснована в 2008 році в Берліні, а свою нинішню назву отримала в 2015 році. Зараз щорічний оборот АUTODOC перевищує 1 млрд євро.

АUTODOC оперує в 27 країнах світу і має офіси в Німеччині, Молдові, Польщі та Україні, в яких працюють більше 4 тисяч співробітників.

Німецька компанія з офісом в Одесі АUTODOC виходить на IPO - її оцінюють в 10 млрд євро

На початку липні компанія відкрила новий офіс на тисячу співробітників в центрі Одеси. На відкриття з Берліна прибули засновники компанії, а так само посол Анка Фельдгузен. Один із засновників – Макс Вегнер, в Одесі у нього ряд інвестиційних проектів пов’язаних з туристичною інфраструктурою. Так само він займається благодійністю. Макс Вегнер підтримує благодійні проект “Добрий обід” і фонд “Корпорація монстрів”, надає підтримку спортсменам, а так само бере участь в соціальних проектах мають зв’язки з Німеччиною.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  У Німеччині пояснили умови замороження будівництва "Північного потоку-2" в німецький водах

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я