НКРЕКП позапланово перевірить 26 облгазів

0
15

НКРЕКП позапланово перевірить 26 облгазів

2 листопада 2021 року Верховна Рада прийняла закон про перехід на європейські стандарти обліку природного газу / фото УНІАН Володимир Гонтар

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЭКУ), прийняла рішення про проведення позапланових перевірок діяльності 26 газорозподільних компаній.

Про це повідомляється на сайті регулятор.

Рішення стосується “Вінницягаз”, “Волиньгаз”, “Дніпрогаз”, “Дніпропетровськгаз”, “Донецькоблгаз”, “Житомиргаз”, “Запоріжгаз”, “Івано-Франківськгаз”, “Київоблгаз”, “Кіровоградгаз”, “Кременчукгаз”, “Криворіжгаз”, “Лубнигаз”, “Львівгаз”, “Маріупольгаз”, “Миколаївгаз”, “Одесагаз”, “Полтавагаз”, “Рівнегаз”, “Сумигаз”, “Харківгаз”, “Харківміськгаз”, “Херсонгаз”, “Хмельницькгаз”, “Чернівцігаз” та “Чернігівгаз”.

Нацкомісія пояснила, що рішення обумовлене надходженням великої кількості скарг на неврахування показників приладів обліку газу.

Перехід на європейські стандарти обліку газу:

2 листопада 2021 року Верховна Рада прийняла закон про перехід на європейські стандарти обліку природного газу в енергетичних одиницях (кВт-год) замість кубічних метрів.

Законом скасовуються так звані “морозні” коефіцієнти, які газорозподільні компанії вписували в платіжки громадян за приведення до стандартних умов.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Понад 800 сортів сиру в одній піці: французькі пекарі потрапили до Книги рекордів Гіннеса

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я