Олександр Симчишин відповідав на телефонні звернення мешканців Хмельницької громади

0
21

Олександр Симчишин відповідав на телефонні звернення мешканців Хмельницької громади

Олександр Симчишин відповідав на телефонні звернення мешканців Хмельницької громади

Відбулася традиційна пряма телефонна лінія «Міська влада відповідає». Сьогодні на звернення мешканців Хмельницької громади відповідав міський голова Олександр Симчишин. Переважна більшість питань стосувалася житлово-комунального господарства, роботи громадського транспорту, виділення земельних ділянок тощо. Протягом години пролунало 16 дзвінків. Окрім порушення проблемних питань, люди також і дякували. Зокрема, за підтримку дітей з цукровим діабетом, ремонт вулиці Заярної, допомогу у вирішенні інших питань.

Звернулася на телефонну лінію хмельничанка, яка просила встановити світлофор на вулиці Толстого, поблизу вулиці Ланової. Жінка розповіла, що на тому місці часто бувають дорожньо-транспортні пригоди.

«Ми поставили там жовтий попереджувальний сигнал. Розглянемо можливість встановлення кнопкового пішохідного світлофору, щоб він не постійно працював, а за потребою», – зазначив Олександр Симчишин.

Наступне звернення стосувалося відновлення вуличного освітлення у мікрорайоні Ракове. Дозвонювачка розповіла, що на вулиці Чорновола, 182, 184, 186 в темний час доби взагалі освітлення немає.

«Буквально на минулому тижні, під час чергового засідання виконкому, ми затвердили акт прийому-передачі і цього тижня КП «Міськсвітло» забирає на баланс усе те, що залишилося. Там немає буквально нічого – ні кабелів, ні ліхтарів. Заберемо і на наступний рік будемо ремонтувати і лінії, і ліхтарі. Зробимо в мікрорайоні нормальне освітлення, але на те потрібно часу та грошей. Ми забрали у комунальну власність, щоб робити», – розповів міський голова.

Звернулася мешканка житлового масиву «Шаровечка-2», яка озвучила колективне звернення щодо відновлення автобусного маршруту, який сполучав масив та місто.

«Цей рейс затверджений рішенням виконкому, але для того щоб він запрацював потрібен перевізник, який туди поїде. Поки що приватні перевізники відмовляються через низький пасажиропотік та карантинні обмеження в сфері перевезень. Ми в лютому маємо придбати автобуси на КП «Електротранс» і, можливо, спробуємо пустити 1-2 автобуси на цей маршрут», – розповів Олександр Сергійович.

Зателефонував учасник російсько-української війни. Чоловік цікавився як просувається черга на отримання земельної ділянки і чи можна отримати матеріальну компенсацію.

«На кожній сесії ми виділяємо земельні ділянки учасникам російсько-української війни. В нас немає такої позиції, що землі немає, вона є, але в дуже малій кількості. Ми шукаємо різні можливості. Зараз, отримавши частину земель як громада, ми почали виділяти земельні ділянки за межами міста. Саме ми запропонували і Кабміну, і Мінветеранів, і парламенту дати нам законну можливість відшкодовувати вартість земельної ділянки тільки для воїнів. Якщо у нас цієї землі фізично немає, а черга на отримання підійшла, то ми пропонуємо вартість земельної ділянки у грошовій формі. Ми навіть розробили положення, яке проголосоване виконкомом, але воно має бути закріплено законодавчо. Це не буде суперечити виділенню землі, матеріальне відшкодування буде йти паралельно і дозволить забезпечити більшу кількість осіб», – розповів міський голова.

В ході спілкування міський голова на частину питань дав усні роз’яснення, на решту звернень громадяни отримають письмові відповіді протягом тридцяти днів.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Щомісяця у перший тиждень комунальники вивозять гілля від приватних домоволодінь

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я