Підтримка бізнесу в пріоритеті міської влади

0
33

Підтримка бізнесу в пріоритеті міської влади

У Хмельницькій громаді діє чимало проектів, спрямованих на підтримку та розвиток бізнесу. Управління економіки Хмельницької міської ради пропонує ознайомитися з переліком цікавих та корисних для бізнесу проектів.

Проєкт «Індустріальний парк Хмельницький”», 91 га із забезпеченням інженерно-транспортної інфраструктури для виробничих потреб. Система податкових, митних пільг для учасників.

Проєкт «Купуй Хмельницьке дає можливість підвищити конкурентоспроможність і престиж місцевих виробників, підвищити пізнаваність місцевих торгових марок, забезпечити населення міста товарами високої якості.

Детальніше про проєкт: https://kupuikhmelnytske.com

Легка, швидка та безпечна реєстрація бізнесу. Державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців складає 24 години після надходження документів. Передбачена можливість проведення реєстраційних дій у скорочені строки (протягом 2-х або 6-ти годин) за додаткову плату.

Найнижчі ставки місцевих податків і зборів, у порівнянні з іншими містами (єдиний податок для другої групи платників – 15 %; ставки податку для об’єктів нежитлової нерухомості міста Хмельницького – від 0,25% до 0,5 % від мінімальної заробітної плати залежно від зонування).

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  МКП «Хмельницькводоканал» повідомляє про виконання аварійних робіт на вулицях Трудовій та Залізняка

Співфінансування вартості участі місцевих товаровиробників у виставковоярмаркових заходах. Надання фінансової підтримки для участі у виставково-ярмаркових заходах місцевим товаровиробникам у розмірі 50% вартості виставкової площі.

Детальніше про проєкт: https://kupuikhmelnytske.com/programm/20

Часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами для реалізації інвестиційних проєктів. Проєкт передбачає запровадження спрощеного механізму фінансової підтримки розвитку суб’єктів підприємництва за рахунок коштів бюджету Хмельницької міської теритоіальної громади через мережу банківських установ – партнерів.

Детальніше про проєкт: https://kupuikhmelnytske.com/programm/18

За детальнішою інформацією телефонуйте за номерами телефонів: (0382) 76-56-73, (0382) 76-44-26, або пишіть на електронну адресу: khm.rada.economy@gmail.com (Управління економіки Хмельницької міської ради).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я