Повідомлення про оприлюднення проєкту Програми економічного і соціального розвитку та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту Програми економічного і соціального розвитку Хмельницької міської територіальної громади на 2022 рік

0
18

Повідомлення про оприлюднення проєкту Програми економічного і соціального розвитку та Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту Програми економічного і соціального розвитку Хмельницької міської територіальної громади на 2022 рік

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості оприлюднюється проєкт Програми економічного і соціального розвитку Хмельницької міської територіальної громади на 2022 рік та Звіт про стратегічну екологічну оцінку проєкту Програми економічного і соціального розвитку Хмельницької міської територіальної громади на 2022 рік.

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту

Програма економічного і соціального розвитку Хмельницької міської територіальної громади на 2022 рік (далі – Програма).

На основі аналізу економічного і соціального розвитку громади за підсумками 9 місяців 2021 року та тенденцій на кінець звітного року визначено проблеми, пріоритети соціально-економічного розвитку, завдання та заходи на 2022 рік, очікувані результати їх реалізації.

Метою Програми є забезпечення сталого розвитку громади шляхом створення умов для розвитку промислового та агропромислового секторів, зміцнення малого та середнього бізнесу, залучення інвестицій у соціально-економічний та інфраструктурний розвиток, підвищення енергоефективності, поліпшення якості та доступності суспільних послуг, покращення екологічного стану довкілля.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  У Хмельницькому активно будують Палац Спорту

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Хмельницька міська рада.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у т. ч.:

а) дата початку та строки здійснення процедури – з 27 жовтня 2021 року протягом
30 днів;

б) способи участі громадськості – шляхом надання письмових зауважень та пропозицій;

в) громадські слухання – не передбачені у зв’язку із проведенням карантинних заходів;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом Програми, Звітом про стратегічну екологічну оцінку:

Управління економіки Хмельницької міської ради.

Адреса: 29000, м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3; e-mail: economy@khm.gov.ua.

З проєктом Програми та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись на офіційному сайті Хмельницької міської ради за посиланням https://khm.gov.ua/uk/progress_program.

д) орган, до якого подаються зауваження та пропозиції, його поштова та електронна адреса та строки подання зауважень і пропозицій

Управління економіки Хмельницької міської ради. 29000, м. Хмельницький,
вул. Гагаріна, 3, e-mail: economy@khm.gov.ua.

Зауваження подаються в строк з 27 жовтня 2021 року по 26 листопада 2021 року включно.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Представники управління економіки проводять виїзні наради на підприємствах

Письмові пропозиції подаються фізичними та юридичними особами у порядку, передбаченому чинним законодавством. Анонімні зауваження та пропозиції не розглядаються.

е) наявна екологічна інформація, у т. ч. пов’язана зі здоров’ям населення, що використовувалась для підготовки Програми

Інформація знаходиться за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3, управління економіки Хмельницької міської ради.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту Програми економічного і соціального розвитку Хмельницької міської територіальної громади на 2022 рік – немає необхідності.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я