Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку до проєкту Програми економічного і соціального розвитку Хмельницької міської територіальної громади на 2021 рік

0
45

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку до проєкту Програми економічного і соціального розвитку Хмельницької міської територіальної громади на 2021 рік

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості оприлюднюється звіт про стратегічну екологічну оцінку до проєкту Програми економічного і соціального розвитку Хмельницької міської територіальної громади на 2021 рік (далі – Звіт).

Проєкт Програми економічного і соціального розвитку Хмельницької міської територіальної громади на 2021 рік буде затверджено рішенням Хмельницької міської ради.

Дата початку та строки здійснення процедури громадського обговорення Звіту – з 3 грудня 2020 року протягом 30 днів.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати у письмовій формі, електронному вигляді зауваження і пропозиції до Звіту. Письмові пропозиції подаються фізичними та юридичними особами у порядку, передбаченому чинним законодавством. Анонімні зауваження та пропозиції не розглядаються.

Громадські слухання не передбачені у зв’язку із проведенням карантинних заходів.

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися із Звітом: управління економіки Хмельницької міської ради, адреса: 29000, м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3; e-mail: economy@khm.gov.ua.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Олександр Симчишин у складі української делегації відвідав найбільшу виставку світу EXPO2020

Зауваження та пропозиції надаються управлінню економіки Хмельницької міської ради у письмовому (29000, м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3) та електронному (e-mail: economy@khm.gov.ua) вигляді.

Зауваження подаються в строк з 3 грудня 2020 року по 3 січня 2021 року включно.

Наявна екологічна інформація, у т. ч. пов’язана зі здоров’ям населення, що використовувалась для підготовки Звіту знаходиться за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3, управління економіки Хмельницької міської ради.

Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.

Із Звітом можна ознайомитись на офіційному сайті Хмельницької міської ради за посиланням http://khm.gov.ua/uk/progress_program.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я