Позитивна тенденція: Хмельниччина днями вийде із “червоної зони” – Новини Хмельницький

0
23

 Позитивна тенденція: Хмельниччина днями вийде із “червоної зони” – Новини Хмельницький

Тенденція до зниження рівня захворюваності на Covid-19 дозволить Вінницькій і Хмельницькій областям вийти з червоної зони епідемічної небезпеки та карантину.

Джерело: міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на брифінгу 13 грудня, інформує УП. 

Пряма мова: “В Україні вже 5 тижнів поспіль фіксується тенденція до зменшення кількості зареєстрованих випадків Covid-19. Найбільша кількість випадків у нас була на тижні з 1 по 7 листопада – 152 263 випадки. За минулий тиждень було зареєстровано 61 210 випадків. 

Ці показники дозволяють нам вивести з червоного рівня епідемічної небезпеки ще дві області Вінницьку та Хмельницьку. 

Міністерство охорони здоров’я вже зробило відповідне подання до Кабінету міністрів про скликання державної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для розгляду цього питання”. 

Деталі: Ляшко нагадав, що на даний момент на червоному рівні епідемічної небезпеки перебувають ще 10 областей. 

 Позитивна тенденція: Хмельниччина днями вийде із “червоної зони” – Новини Хмельницький

На сьогодні продовжують хворіти хворобою Covid-19 266 тисяч українців.

За даними Ляшка, 26 709 українців отримують медичну допомогу в лікарнях, з них 21 119 перебувають на кисневій терапії – а це майже 80% госпіталізованих. 

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  «Я не думав, що таке можливо… Дякую, що Ви є…», — врятований чоловік розповів, як йому допомогли надзвичайники на річці Дністер – Новини Хмельницький

2773 госпіталізованих перебувають у відділеннях інтенсивної терапії, з них кожен другий (1443 пацієнтів) підключений до апарату штучної вентиляції легень. 

За минулий тиждень до лікарень з діагнозом Covid-19 потрапили 15 676 українців, з них 85% – люди, які не отримали бодай 1 дозу вакцини проти Covid-19.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я