Працівники соціальної сфери відзначають професійне свято

0
24

Працівники соціальної сфери відзначають професійне свято

У першу неділю листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери, свято людей однієї з найблагородніших професій. Напередодні професійного свята краших представників галузі привітали у міській раді.

«Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята від міського голови Олександра Симчишина та від мене особисто. У нашому місті є ціла армія соцпрацівників, понад 350 небайдужих людей працюють у соціальній сфері громади. Соціальна галузь – одна з найважливіших. Близько третини коштів, з яких складається бюджет громади, отримують галузі, орієнтовані на соціальні потреби жителів Хмельницької міської територіальної громади – зазначив заступник міського голови, куратор соціальної сфери Михайло Кривак, звертаючись до присутніх. – У вашій сфері немає випадкових людей. Соціальні працівники – це люди, які пішли на цю роботу за покликом серця та з величезним багажем добра, який спрямовують на тих людей, з якими доводиться зустрічатися щодня, які потребують допомоги».

Заступник міського голови зазначив, що соціальна сфера міста знаходиться у постійному розвитку. Цьому сприяє позиція міського голови Олександра Симчишина щодо виділення коштів не лише для функціонування, а й для розвитку соціальної сфери міста, задля надання допомоги тим верствам населення, які сьогодні найбільше потребують допомоги.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  МКП «Хмельницькводоканал» повідомляє про призупинення водопостачання у декількох будинках мікрорайону Виставка

Михайло Михайлович від щирого серця подякував усім за нелегку, але вкрай потрібну для людей роботу. Всім соціальним працівникам в особі присутніх побажав міцного здоров’я, щоб тепло, щира опіка і добро, яке вони дарують своїм підопічним, поверталися до них сторицею.

За сумлінну і плідну працю, особистий внесок в соціальний захист мешканців громади, добросовісне ставлення до виконання посадових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята Михайло Кривак вручив кращим працівникам соціальної сфери відзнаки і подарунки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я