Президент VR Capital Group: Якщо кошти єврооблігацій не будуть спрямовані на погашення боргу перед ВДЕ – це буде шахрайством з боку уряду

0
15

Президент VR Capital Group: Якщо кошти єврооблігацій не будуть спрямовані на погашення боргу перед ВДЕ - це буде шахрайством з боку уряду

Фото REUTERS

Якщо виручені за рахунок випуску єврооблігацій кошти не будуть спрямовані на погашення боргу перед інвесторами у відновлювані джерела енергії, – це буде кричущим шахрайством з боку українського уряду.

Про це в коментарі виданню “Главком” повідомив Річард Дейтц, американський інвестор і президент VR Capital Group – одного з найбільших західних інвесторів на українському ринку облігацій, а також власник Elementum Energy, найбільшого західного інвестора в український сектор ВДЕ.

“Всього десять днів тому “Укренерго” вийшла на міжнародні фінансові ринки, щоб випустити облігації з українською державною гарантією, наданою спеціально для вирішення платіжної кризи в секторі відновлюваної енергетики… якщо виручені кошти не будуть використовуватися для цілей, передбачених контрактом і законом, це буде являти собою відкрите і кричуще шахрайство з боку уряду України на фінансових ринках”, – повідомив Річард Дейтц.

Нагадаємо, 13 листопада ввечері уряд заблокував виплату 19,3 млрд грн боргу інвесторам в “зелену” енергетику. Ці кошти були залучені шляхом випуску “зелених” єврооблігацій. За твердженням директора держпідприємства “Гарантований покупець” Костянтина Петриковця, уряд намагався незаконно вплинути на розподіл цих коштів. 

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Рада в першому читанні підтримала збільшення штрафів за перевантаження фур

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я