Приватбанк не захотів приймати у клієнта купюри з плямами: як пояснили відмову

0
25

Приватбанк не захотів приймати у клієнта купюри з плямами: як пояснили відмову

Банк пообіцяв перевірити дії співробітників / фото УНІАН

В одному з відділень Приватбанку касир відмовився приймати долари у клієнта для проведення SWIFT-платежу, пояснюючи незадовільним станом купюр.

Про це йдеться у скарзі на сайті Мінфін.

Сам клієнт зауважує, що на купюрах були штампи, написи і плями, проте їхній стан був далекий до максимального, що визначений листом НБУ від 27 січня 2021 року.

“Наприклад площа надпису, цифри не перевищували 20 квадратних мм. При цьому запропонували – увага!!! – взяти банкноти на експертизу тривалістю до півроку”, – поскаржився чоловік.

Так само нічим не зарадив, пише автор, дзвінки до служби підтримки. Оператор запропонував чоловіку поповнити цими ж доларовими купюрами картинку, а вже з неї зробити платіж.

“Але жодної інформації щодо критеріїв зношеності купюр надати не змогла (оператор – УНІАН). Як результат платіж не провів, не вистачило грошей після того, як частину банкнот касир відмовився приймати, витратив годину часу, чекаючи у черзі до каси”, – повідомив клієнт.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  "Метінвест" за останні 5 років вклав більше 362 мільйонів гривень у соцрозвиток і благоустрій Маріуполя

Банк пообіцяв перевірити дії співробітників.

Курс валют 10 листопада

Національний банк України на середу, 10 листопада, встановив офіційний курс гривні до долара на рівні 26,09 грн/дол., тобто гривня ослабла на 1 копійку порівняно з попереднім показником.

На міжбанківському валютному ринку України до 16:00 котирування гривні до долара встановилися на рівні 26,10/26,12 грн/дол., до євро – на рівні 30,19/30,22 грн/євро.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я