Протидія домашньому насильству

0
11

Протидія домашньому насильству

Протидія домашньому насильству

Протидія домашньому насильству

Протидія домашньому насильству

Протидія домашньому насильству

Протидія домашньому насильству

Протидія домашньому насильству

Протидія домашньому насильству

Насильство в сім’ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. Здебільшого протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки.

Подібні дії з боку насильника приводять до негативного фізичного, психічного та соціального стану здоров’я постраждалої особи чи кількох осіб, членів цієї родини. Як правило, найбільше страждають від сімейного насильства жінки та діти.

Протягом 2021 року до Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надійшло близько 250 повідомлень щодо вчинення домашнього насильства. Фахівці із соціальної роботи відвідують сім’ї, у яких були виявлені випадки вчинення домашнього насильства або жорстокого поводження з дітьми, проводять оцінювання потреб сім’ї у соціальних послугах. Постраждалі від домашнього насильства отримують соціальні послуги, спрямовані на поліпшення психоемоційного стану, налагодження стосунків у родинах та отримують рекомендації для конструктивного вирішення конфліктних ситуацій в майбутньому. Сім’ї, у яких були випадки вчинення жорстокого поводження з дітьми, перебувають під соціальним супроводом Центру. За потреби особи, що постраждали від насильства та потребують послуги тимчасового притулку, направляються Центром до відповідних притулків. За 2021 рік Центром здійснено 5 таких направлень.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» повідомляє про виконання ремонтних робіт і призупинення гарячого водопостачання у центральній частині міста 4 і 5 жовтня

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка щорічно проводиться з 25 листопада до 10 грудня, працівники Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводять просвітницько-інформаційну кампанію з метою запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі «Не треба мовчати – треба говорити» в закладах освіти, організаціях, установах Хмельницької міської територіальної громади.

Так, днями фахівець із соціальної роботи Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді спільно із старшим інспектором СЮП ВП Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області провели лекцію на тему: «Зупинемо насилля разом» для учнів у Хмельницькій середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №24.

До того ж працівники розповсюджують інформаційні матеріали «Як протидіяти домашньому насильству?» в старостинських округах громади, закладах та організаціях.

Протидія домашньому насильству

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я