Проводиться відбір громадян віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом

0
30

Проводиться відбір громадян віком від 18 до 60 років на військову службу за контрактом

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 року №352 «Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову службу та прийняття на військову службу за контрактом» проводиться відбір громадян, віком від 18 до 60 років, на військову службу за контрактом.

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин підписав розпорядження «Про відбір громадян України на військову службу за контрактом та кандидатів для вступу до вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України у 2022 році на території Хмельницької міської територіальної громади».

Документом рекомендовано військовому комісару Хмельницького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки:

утворити та організувати роботу позаштатної постійно діючої міської військово-лікарської комісії (ВЛК) при Хмельницькому об’єднаному міському територіальному центру комплектування та соціальної підтримки для проведення обстеження і відбору кандидатів для проходження військової служби за контрактом;
організувати відбір і направлення громадян для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України;
спільно з командирами військових частин, представниками інших, утворених відповідно до законів України, військових формувань проводити інформаційну і роз’яснювальну роботу серед громадян Хмельницької міської територіальної громади віком від 18 до 60 років щодо військової служби за контрактом у Збройних Силах України;
проводити патріотично-виховну роботу серед молоді за участю молодіжних та ветеранських громадських організацій.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  22 квітня відзначатимемо Міжнародний день Землі

Управлінню охорони здоров’я доручено визначити лікувальні заклади Хмельницької міської територіальної громади для проходження медичного обстеження кандидатів на військову службу за контрактом та кандидатів для вступу до вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України.

Розпорядженням міського голови також визначені зобов’язання та завдання керівникам інших виконавчих органів міської ради для організації відбору громадян України на військову службу за контрактом та кандидатів для вступу до вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України у 2022 році на території Хмельницької міської територіальної громади.

Якщо ви бажаєте зробити військову кар’єру, то наступна інформація для вас.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни віком від 18 до 45 років, а під час особливого періоду – до 60 років, які мають відповідну фізичну підготовку та пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.

Грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну та умов проходження військової служби. Виплати складаються з окладів грошового утримання та додаткових видів грошового забезпечення.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Триває осінній призов громадян на строкову військову службу

На сьогоднішній день грошове забезпечення осіб рядового, сержантського та старшинського складу становить від 10200 в місяць (в залежності від специфіки військової частини).

За детальною інформацією звертайтеся за адресою: вул. Проскурівська, 35, тел.: 79-40-87, Хмельницький об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я