ПУМБ посилює роздрібний напрямок – досягнуто домовленість про купівлю “Ідея Банку”

0
15

ПУМБ посилює роздрібний напрямок - досягнуто домовленість про купівлю "Ідея Банку"

ПУМБ до кінця першого кварталу 2022 року завершить операцію з купівлі Ідея Банку, щоб посилити роздрібний напрямок. Про це повідомили в ПУМБ.

За інформацією ПУМБ, досягнуто домовленість за ключовими Умовами придбання ПУМБ 100% акцій АТ “Ідея Банк” з польською фінансовою групою Getin Holding S. A. Операцію планують завершити до кінця першого кварталу наступного року, після отримання необхідних дозволів Національного банку України та Антимонопольного комітету.

За словами Голови Правління ПУМБ Сергія Черненка, об’єднання банків дозволить сфокусуватися на розвиток роздрібного бізнесу, а також корпоративного бізнесу в малому і мікро-сегменті, що відповідає стратегії розвитку ПУМБ.

“Наша мета – синергія найбільш сильних сторін двох банків. З одного боку, це надійність ПУМБ, підтверджена результатами стрес-тестування НБУ, якість сервісу та експертиза в роботі з високоприбутковими сегментами ринку. З іншого боку, високий рівень компетенції Ідея Банк у роздрібному кредитуванні, сформована ресурсна база, досвід розробки власної цифрової платформи о. Банк”, – зазначив Черненко.

Як зазначили в ПУМБ, після завершення операції АТ “Ідея Банк” увійде до складу банківської групи ПАТ “ПУМБ” як окрема юридична структура, без кадрових ротацій і продовжить обслуговувати клієнтів під брендом Ідея Банк у звичайному режимі.  Процес інтеграції буде проходити поетапно протягом 3-5 років.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Зеленський підписав закон про електронну трудову книжку: як це позначиться на оформленні пенсій

Нагадаємо, Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) – найбільший український універсальний банк з приватним капіталом. Діяльність банку зосереджена на комерційних, роздрібних та інвестиційно-банківських операціях. Банк заснований в 1991 році. Банк обслуговує понад 1,6 млн приватних і 83 тис. корпоративних клієнтів.

Головний акціонер банку – ТОВ “СКМ Фінанс” (92,24% акціонерного капіталу), входить в інвестиційну групу компаній SCM. SCM повністю належать бізнесменові Рінату Ахметову.

Ідея Банк (раніше – Плюс Банк) заснований в 1989 році. Єдиним його акціонером є фінансова група Getin Holding S. A.(Польща). Згідно з даними Нацбанку України, на 1 вересня 2021 року за розміром загальних активів (5.6 млрд грн) Ідея Банк займає (16) місце серед 71 діючих банків. Банк обслуговує понад 400 тис. приватних клієнтів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я