Рада підвищила розмір своїх стипендій для студентів

0
21

Рада підвищила розмір своїх стипендій для студентів

Стипендії ВР надаються студентам за особливі успіхи в навчанні, дослідницькій та науковій роботі / фото ua.depositphotos.com

Верховна Рада України ухвалила Постанову про внесення змін до своєї постанови “Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів” щодо зміни розміру іменних стипендій парламенту та уточнення окремих термінів (№6413).

Як передає кореспондент УНІАН, за це рішення проголосували 318 народних депутатів із 340, зареєстрованих в сесійній залі.

Встановлюються такі розміри стипендій:

  • для студентів закладів фахової передвищої освіти, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень “молодший спеціаліст”, освітньо-професійний ступінь “фаховий молодший бакалавр”, освітні ступені “молодший бакалавр” та “бакалавр”, – 3 тис. 320 гривень на місяць (раніше у відповідній категорії – 2 тис. 130 грн);
  • для студентів закладів вищої освіти, наукових установ, які здобувають освітні ступені “молодший бакалавр”, “бакалавр” або “магістр”, – 4 тис. 400 гривень на місяць (раніше – 2 тис. 720 грн).

Постанова набирає чинності з дня її прийняття та застосовується з 1 січня 2022 року.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Німеччина звільнить "зелену" промисловість від платежів за "зелену" електроенергію

Як повідомляв УНІАН, студентам з окупованого РФ Криму можуть підвищити стипендії. Розмір виплат може збільшитися до 6,5 тисяч гривень.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • У США плаваючим бронетранспортерам заборонили плавати: вони тонуть
  • У КНДР заборонили сміятися і пити алкоголь на 11 днів
  • Науковці знайшли новий вид багатоніжок з тисячею лапок: це рекорд (фото)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я