Секретар міської ради Віталій Діденко у режимі онлайн відповів на звернення жителів Хмельницької громади

0
56

Секретар міської ради Віталій Діденко у режимі онлайн відповів на звернення жителів Хмельницької громади

Секретар міської ради Віталій Діденко у режимі онлайн відповів на звернення жителів Хмельницької громади

Відбувся традиційний онлайн-прийом громадян з особистих питань. Його провів секретар Хмельницької міської ради Віталій Діденко. Впродовж відведеної години спілкування та напередодні дописувачі адресували Віталію Васильовичу понад 30 питань.

Найбільше проблемних питань стосувалися транспортного сполучення та роботи громадського транспорту у вечірній час, облаштування сміттєвих майданчиків і зелених зон у місті. Також були питання ремонту доріг окремих вулиць, які частково зруйновано внаслідок вчорашньої негоди.

Так, хмельничани скаржилися на водіїв громадського транспорту, які порушують графіки руху і з’їжджають з маршрутів у вечірню пору доби, вимикаючи GPS, за яким можна відслідкувати курсування транспорних засобів у DozorCity.

Коментуючи питання щодо незадовільної роботи громадського транспорту, зокрема приватних перевізників, які з’їжджають з маршрутів і не дотримуються графіків руху, секретар міської ради порадив хмельничанам повідомляти про такі випадки:

«Якщо у вас є інформація стосовно порушень графіків руху транспорту на маршрутах міста, коли водії не доїжджають до кінцевих зупинок, коли вони з’їжджають з маршрутів, ви маєте можливість повідомити про це на сайті міської ради, звернутися до управління транспорту і зв’язку чи до нас особисто. Ми будемо реагувати і притягувати порушників до відповідальності, розривати укладені договори, шукати інших перевізників, які будуть порядно виконувати свої обов’язки».

Продовжити тролейбусний маршрут №14 у мікрорайон Ракове, відновити роботу автобусного маршруту №19 сполученням: «Ракове – Озерна» та № 9 «Лезневе – вул. Староміська», розмістити таблички з графіками руху електротранспорту, на зупинках громадського транспорту, де вони відсутні – ці питання Віталій Діденко адресував для розгляду керівнику Управління транспорту і зв’язку.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  З жителями Богдановецького старостинського округу спілкувався заступник міського голови Михайло Кривак

Ще одна хмельничанка просила звернути увагу на сміттєвий майданчик, що поблизу будинку №28 на вул. П. Мирного. За словами жінки, на необлаштований майданчик з п’ятьма контейнерами везуть сміття з житлового масиву Дивокрай та продовольчого ринку, що на кінцевій зупинці Озерної. Від імені мешканців будинку просила його облаштувати і перенести в інше місце.

«Ваше питання вже вирішується. Над ним працюють працівники Департаменту інфраструктури міста. На сьогоднішній день уже знайшли інше місце для розміщення вашого сміттєвого майданчика, незабаром туди буде перенесено сміттєві контейнери» – відповів Віталій Васильович.

На сторінку міської ради у Фейсбуці надійшло чимало питань, які стосуються житлово-комунальної сфери, зокрема від жителів мікрорайону Ракове (щодо капітального ремонту Військового шпиталю, створення паркувальних і пішохідних зон тощо.

Віталій Діденко зазначив, що міська влада знає про проблеми, від яких потерпають мешканці мікрорайону Ракове, які протягом багатьох років не можуть дочекатися ремонту житлового фонду, прибудинкових територій, вулиць і доріг тощо. Що влада міста, обстоюючи інтереси хмельничан, вносила свої пропозиції Міністерству оборони щодо передачі об’єктів колишньої військової інфраструктури мікрорайону, зокрема житлового фонду, у власність міської громади. Але цього не сталося, проблеми залишилися і їх потрібно вирішувати.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  До уваги хмельничан! 6 серпня очікується значний дощ і шквали

Наразі ж міська рада допомагає чим може у межах чинного законодавства. Ремонтує дороги, тротуарні доріжки, прибудинкові території, облаштувує дитячі майданчики. Минулого року вдалося привести до ладу місцевий парк відпочинку, який не знаходиться на балансі міста.

“Ми реагуємо на усі звернення жителів мікрорайону Ракове. У майбутньому будемо облаштовувати і туалети і дитячі майданчики, але без реагування з боку КЕВ це неможливо”,- зазначив Віталій Діденко.

Решта питань стосувалися екологічної сфери: розчистки річки Кудрянка, продовження зариблення Південного Бугу та озера у мікрорайоні Озерна, облаштування новостворених зон відпочинку у різних мікрорайонах міста.

На завершення спілкування секретар міської ради подякував усім за небайдужість та залишені запитання, адже така комунікація дозволяє вчасно реагувати та вирішувати проблемні питання.

В ході спілкування частина дописувачів отримала усні роз’яснення. Ті ж, хто залишив електронну чи поштову адресу, отримають письмові відповіді протягом 30 днів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я