«Щедрий вівторок» в Центрі комплексної реабілітації

0
43

«Щедрий вівторок» в Центрі комплексної реабілітації

«Щедрий вівторок» в Центрі комплексної реабілітації

«Щедрий вівторок» в Центрі комплексної реабілітації

«Щедрий вівторок» в Центрі комплексної реабілітації

Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, закликають робити добрі справи. Цього року «Щедрий вівторок» відзначали 30 листопада.

«Щедрий вівторок» – міжнародний благодійний рух, який об’єднує всі країни навколо добрих справ. Усі охочі можуть підтримати ініціативу, долучитись до волонтерської чи фінансової підтримки та розповісти про свої добрі справи у соціальних мережах.

Щороку 3 грудня Україна і світ також відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю, а 5 грудня – День волонтера.

Так, у вівторок, 30 листопада, до Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Родинний затишок» завітали гості з Хмельницького закладу дошкільної освіти №29 «Ранкова зірка»: директор Ольга Дзядзін, вихователь-методист Людмила Бурбела разом з вихователями та психологом.

«Ми щиро вдячні за те добро, яке сьогодні в «Щедрий вівторок» особи з інвалідністю отримали від батьків вихованців та працівників дошкільного закладу, у вигляді різноманітних розвивальних, дидактичних ігор, творчих наборів для занять рукоділля в трудових майстернях нашого Центру реабілітації» – розповіла директор Центру комплексної реабілітації Антоніна Корчинська.

Керівник Центру подякувала за подарунки та наголосила, що молодь з обмеженими можливостями матиме можливість, з допомогою фахівців, продемонструвати свої творчі навички, підвищити рівень соціальної адаптації та командної згуртованості, перебороти бар’єр замкнутості, досягнути певних результатів на різноманітних творчих конкурсах. А фахівці, за наявності різноманітних творчих рукодільних матеріалів, надання соціально-реабілітаційних послуг зроблять значно цікавішим, ефективнішим та якіснішим.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Зміни в умовах призначення житлових субсидій

Волонтерська допомога – один із важливих методів добровільної соціальної роботи. Центр комплексної реабілітації також відвідують студенти, які навчаються на відділеннях чи факультетах соціальної роботи вищих навчальних закладів.

Впродовж останніх двох тижнів Центр відвідували волонтери, студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, які здобувають освіту за спеціальністю «Соціальна робота».

Щодня волонтери з допомогою фахівців, проводили різноманітні бесіди з підопічними Центру, організовували для молодих людей з інвалідністю цікаві фізично-розвивальні вправи та ігри.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я