Школярів та студентів Хмельницької громади запрошують взяти участь в онлайн-конкурсі читців «Квітка Прометея»

0
36

Школярів та студентів Хмельницької громади запрошують взяти участь в онлайн-конкурсі читців «Квітка Прометея»

Хмельницький міський будинок культури запрошує учнів загальноосвітніх та мистецьких шкіл, а також студентів ВНЗ міста Хмельницького до участі в онлайн-конкурсі читців «Квітка Прометея».

Міський онлайн-конкурс читців «Квітка Прометея» проводиться з метою широкої популяризації української мови та літератури, виявлення обдарованої учнівської та студентської молоді, культурного, естетичного та патріотичного виховання та сприяння у глибшому ознайомленні та вивченні молоддю творчої спадщини великої української поетеси Лесі Українки.

Організатором конкурсу є Хмельницький міський будинок культури. Відбувається він за сприяння та підтримки Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради.

У конкурсі беруть участь учні 1-11-х класів загальноосвітніх та мистецьких шкіл Хмельницької громади, студенти вищих навчальних закладів.

У конкурсну програму учасники обирають два твори українською мовою, один з яких обов’язково Лесі Українки. Твори мають бути різноманітними та різножанровими за стилями (поезія, лірика, проза, уривки, байки тощо).

Конкурс розпочався 24 січня та проходить з нагоди річниці від дня народження Лесі Українки.

Детальна інформація за телефоном 098 821 74 05.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Міська влада допомагає військовим частинам та правоохоронцям Хмельницького

ПОЛОЖЕННЯ Відкритого міського конкурсу читців «КВІТКА ПРОМЕТЕЯ – 22»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я