Шмигаль впевнений, що Україна цього року отримає наступний транш від МВФ

0
12

Шмигаль впевнений, що Україна цього року отримає наступний транш від МВФ

Були прийняті закони для корпоративного управління, для судової та антикорупційної реформи, а також розпочато приватизацію / фото УНІАН, Володимир Гонтар

Україна цього року отримає наступний транш за програмою співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Про це під час Київського міжнародного економічного форуму заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає кореспондент УНІАН.

“Оцінка МВФ і Світового банку буде виставлена тоді, коли ми отримаємо транші. А я вас запевняю, що це буде в цьому році найближчим часом”, – сказав він.

За словами прем’єра, Україна виконала всі свої зобов’язання перед МВФ. Для цього були прийняті закони для корпоративного управління, для судової та антикорупційної реформи, а також розпочато приватизацію.

МВФ в Україні:

  • 21 вересня 2021 року місія Міжнародного валютного фонду розпочала свою роботу з перегляду програми stand-by в Україні.
  • 9 червня 2020 року Рада директорів МВФ прийняла 18-місячну програму stand-by для України з фінансуванням, еквівалентним близько 5 млрд доларів, спрямовану на допомогу в подоланні наслідків пандемії COVID-19.
  • 12 червня Україна отримала перший транш кредиту МВФ в рамках нової програми співпраці в розмірі 2,1 млрд доларів.
  • На початку 2021 року в Україні працювала місія МВФ для перегляду програми stand-by. Місія завершилася без прийняття рішення про перегляд програми.
  • 9 вересня глава НБУ Кирило Шевченко повідомив, що за планом другий транш МВФ для України має становити 500 млн спеціальних прав запозичень (СПЗ), що приблизно дорівнює 700 млн дол.
ЧИТАТИ ТАКОЖ:  В Україні назвали найоплачуваніші професії: хто заробляє найбільше

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я