Стало відомо, чому не в усіх київських будинках увімкнули опалення

0
19

Стало відомо, чому не в усіх київських будинках увімкнули опалення

Тепло подадуть до всіх будинків, але не одразу / фото УНІАН

Про це заявив начальник відділу з експлуатації теплових мереж КП “Київтеплоенерго” Олександр Пелипишин в ефірі “Громадського радіо”.

“Опалення буде підключатись протягом семи днів, плавно та поступово, щоб уникнути позаштатних ситуацій”, – каже Пелипишин.

Він також пояснив, що це пов’язано із технологічною схемою роботи теплових мереж і гідравлічним режимом. Тому першочергово тепло подають до будинків нижчої поверховості для забезпечення там циркуляції, згодом доходить черга до багатоповерхівок.

“Також на черговість підключення впливає те, до якого теплового джерела підключені будинки. Будинки підключаються по всіх районах поступово – це технологічна процедура, щоб плавно включити місто Київ і уникнути негараздів”, – додав представник “Київтеплоенерго”.

За його словами, значна частина теплових мереж знаходяться в поганому стані – вони відпрацювали термін експлуатації, тому ймовірні пошкодження, які тепловики будуть оперативно усувати.

Тарифи на тепло в Києві

Раніше комунальне підприємство “Київтеплоенерго” повідомило, що тарифи на тепло для населення столиці в опалювальному сезоні 2021-2022 років залишаться незмінними. Як відомо, тема тарифів турбує жителів Києва через зростання вартості газу.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  У Каліфорнії на заводі Tesla виникла пожежа (фото)

До цього тарифи все ж підняли для низки категорій споживачів, проте населення підвищення цього разу не торкнулося.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я