Стало відомо, хто керуватиме “Укрексімбанком” замість Мецгера

0
18

Стало відомо, хто керуватиме "Укрексімбанком" замість Мецгера

11 жовтня Мецгер написав заяву про звільнення з посади голови правління банку / фото ugproekt.com.ua

Замість Євгена Мецгера АТ “Укрексімбанк” буде керувати як виконувач обов’язків голови правління банку Сергій Єрмаков.

В повідомленні банку у Facebook сказано, що сьогодні під час проведення позачергового засідання номінаційного комітету Наглядової ради АТ “Укрексімбанк” щодо можливих заходів (з урахуванням проведеної роботи Комісії з етики та стану службової перевірки) була отримана заява від Євгена Мецгера про розірвання строкового трудового договору з власної ініціативи.

Зазначається, що номінаційний комітет, відповідно, надав негайну рекомендацію Наглядовій раді припинити повноваження Мецгера з 11 жовтня 2021 року на підставі ч. 1 ст. 39 Кодексу законів про працю України та відповідного пункту трудового контракту з Мецгером.

“Розірвання трудового договору відповідно до зазначеної підстави не передбачає виплати вихідної допомоги”, – сказано в повідомленні.

Напад на журналістів в Укрексімбанку

Нагадаємо, 4 жовтня під час інтерв’ю голови правління “Укрексімбанку” Євгена Мецгера журналістам програми “Схеми” стався інцидент: банкіру не сподобалось запитання журналістів, і він наказав своїм підлеглим забрати у них апаратуру та стерти частину інтерв’ю, яка вже була записана. В результаті журналісти залишились без відеозапису, до того ж їх силоміць годину утримували в кабінеті голови правління банку.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Мінекономіки змінило середню ціну на бензин

“Укрексімбанк” заявив, що насильства щодо знімальної групи ніхто не вчиняв, а спілкування без запису вони назвали “офрекордс-зустріччю”.

Пізніше журналісти змогли відновити відеозапис інтерв’ю, а Мецгера тимчасово відсторонили від здійснення повноважень голови правління “Укрексімбанку”.

Мецгеру і Пікалову вручили підозри за частинами 1 і 3 статті ККУ про перешкоджання законній професійній діяльності журналістів та у незаконному позбавленні волі людини. Третім підозрюваним у справі є директор департаменту банківської безпеки Ігор Тельбізов – за ч. 1, 3 ст. 171, ч. 1 ст. 126 КК України – перешкоджання законній професійній діяльності журналістів та умисне вчинення насильницьких дій, які завдали фізичного болю та не спричинили тілесних ушкоджень.

11 жовтня Голосіївський райсуд Києва обрав Євгену Мецгеру запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Аналогічний запобіжний захід обрано і заступнику Мецгера Володимиру Пікалову. Термін дії запобіжних заходів для обох підозрюваних – до 5 грудня.

Пізніше на своїй сторінці у Facebook Мецгер повідомив, що сьогодні написав заяву про звільнення з посади голови правління АТ Укрексімбанк. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я