Юлія Сабій відповіла на телефонні звернення мешканців громади

0
26

Юлія Сабій відповіла на телефонні звернення мешканців громади

Відбулася пряма телефонна лінія «Міська влада відповідає». Цього разу на звернення мешканців громади відповідала керуюча справами виконавчого комітету Юлія Сабій. Протягом години на телефонну лінію звернулося 5 осіб.

Додзвонювачі порушували такі питання: щодо відсутності зовнішнього освітлення й освітлення у під’їздах будинку, що по вул. Трудовій, 7/9; комісійного обстеження квартири, власник якої утримує її у неналежних санітарних умовах; вжиття заходів з приводу проникнення у квартиру однієї із заявниць невідомої хімічної речовини; сприяння у звільненні особи з інвалідністю по зору від сплати за теплопостачання (заявниця субсидії не отримує, пенсія мізерна, користується лише 50-відсотковою пільгою на оплату за тепло).

Жодне звернення хмельничан Юлія Сабій не залишила без належної уваги та детального роз’яснення. Частина додзвонювачів отримала усні роз’яснення, з решти питань керуючий справами дала доручення керівникам відповідних виконавчих органів міської ради.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді оголошує конкурс фотосвітлин, присвячений Дню Незалежності України

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я