В двох точках продажу в місті Хмельницькому виявили продаж ялинок без документів – Новини Хмельницький

0
19

 В двох точках продажу в місті Хмельницькому виявили продаж ялинок без документів – Новини Хмельницький

Триває  природоохоронна акція «Новорічна ялинка – 2022», під час якої інспектори Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області виявляють порушення правил збуту зелених красунь.

«В двох точках продажу в місті Хмельницькому виявили продаж дерев без документів», – інформує начальник Держекоінспекції у Хмельницькій області Андрій Мартинов. «За три дні інспекторами складено 6 протоколів про адміністративні правопорушення за статтею 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. У всіх випадках продавці надавали товарні накладні, інформація в яких не відповідала дійсності», – додає Андрій Мартинов.

Держекоінспекція у Хмельницькій області закликає громадян купувати лише ялинки, які марковані биркою (чи спеціальною стрічкою) зі штрих-кодом, що підтверджує законність її заготівлі та реалізації, а також дозволяє покупцю дізнатись походження купленого дерева завдяки спеціальному он-лайн сервісу http://open.ukrforest.com/. У випадку, якщо інформація на сайті відсутня, це може свідчити про сумнівне походження ялинки.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  «Грошова реформа», оренда квартири і купівля телефонів у мережі — під такими приводами шахраї ошукували громадян на Хмельниччині

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я