В МОЗ відбулися співбесіди кандидатів на посаду Голови НСЗУ

0
14

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко 5 листопада провів співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Національної служби здоров’я України. Відповідні повноваження делегував йому Кабінет Міністрів України.

До етапу співбесіди допустили трьох кандидатів, а саме Дмитра Самофалова, Тетяну Бойко та Наталю Гусак. Відповідно до регламенту в ході співбесіди кожен з кандидатів відповів міністру охорони здоров’я на три ключових питання та одне додаткове.

Слухання відбулись в присутності представників Комітету Верховної ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, членів Колегії міністерства охорони здоров’я та ради Громадського контролю при НСЗУ, а також представників міжнародних організацій.

Під час співбесіди проводилась відеофіксація. Відеозапис буде передано протягом двох робочих днів до Національного агентства України з питань державної служби.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко по завершенню співбесід заслухав коментарі спостерігачів.

За результатами співбесід міністр внесе відповідні пропозиції до Кабінету Міністрів України. 

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Максим Степанов: Введення локдауну напряму залежить від епідемічної ситуації та завантаження медичної системи

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я