В Нетішині завершується будівництво спортивного майданчика для гри у міні-футбол – Новини Хмельницький

0
16

 В Нетішині завершується будівництво спортивного майданчика для гри у міні-футбол – Новини Хмельницький

Наближається до завершення будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям для гри у міні-футбол на території Нетішинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, яке здійснюється на підставі укладеного між Управлінням капітального будівництва виконавчого комітету Нетішинської міської ради та ФОП Гловацьким В.В. договору підряду.

Загальний розмір спортивного майданчика становить 24 м х 46 м.
Розмір футбольного поля – 22 м х 44 м.
Розмір розмітки футбольного поля 20 м х 40 м.
Покриття футбольного поля – штучна трава, t=40 мм.

Водовідведення з ігрового поля забезпечується природним шляхом крізь матеріал покриття у ґрунт із забезпеченням необхідних ухилів поверхні покриття.

Додатково влаштовується бетонна основа під трибуну та встановлюються глядацькі трибуни на 22 місця.

Навколо футбольного поля влаштовується огорожа висотою 4 м зі зварної сітки (типу «Пром»).

На підставі світлотехнічного розрахунку освітленості майданчика передбачено влаштування на чотирьох опорах по два прожектори освітлення.

Для забезпечення доступу на ігрове поле встановлюється дві хвіртки шириною 1 м кожна та розпашні ворота з протилежної сторони шириною 3 м.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  У Хмельницькому минулої ночі виявили двох водіїв, у яких норма алкоголю була перевищена в 11 і більше разів – Новини Хмельницький

Прийняті в проекті рішення забезпечують надійну експлуатацію об’єкта при умові дотримання техніки безпеки та правил його експлуатації (що особливо актуально для покриття із штучної трави).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я