В Одесі розпочав роботу ХVI Український муніципальний форум

0
24

В Одесі розпочав роботу ХVI Український муніципальний форум

В Одесі розпочав роботу ХVI Український муніципальний форум

В Одесі розпочав роботу ХVI Український муніципальний форум

В Одесі розпочав роботу ХVI Український муніципальний форум

27-29 липня Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» проводить в Одесі ХVI Український муніципальний форум. Цей традиційний щорічний захід є майданчиком для діалогу та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем життєдіяльності територіальних громад.

Серед учасників, яких запрошено більше 500, – голови громад-членів АМУ, депутати місцевих рад, представники центральних органів державної влади, парламентарі. Закордонні гості АМУ – Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Андреас Кіфер, спеціальний уповноважений уряду Німеччини з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Ґеорґ Мільбрадт, депутатка Європарламенту Віола фон Крамон-Таубадель, а також представники партнерських асоціацій місцевого самоврядування з інших країн, міжнародні експерти.

Делегацію Хмельниччини представляє 18 голів громад області та виконавча дирекція Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України. Очолює делегацію голова Хмельницького РВ АМУ, міський голова Хмельницького – Олександр Симчишин.

«XVI Муніципальний Форум в Одесі. Понад 500 учасників: голови громад, керівники європейських інституцій, народні депутати, міністри. Очолюю хмельницьку делегацію. Модерую панель про бюджетне забезпечення територіальних громад. Сильне місцеве самоврядування, успішні громади – запорука успіху України!» – зазначив на власній сторінці у Фейсбуці міський голова Олександр Симчишин.

У програмі Форуму:

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Освітні та спортивні заходи, підтримка спортсменів та тренерів, покращення спортивної інфраструктури – напрямки бюджету у галузі молоді та спорту на 2021 рік

27 липня – «ДЕНЬ МІСЦЕВОЇ ДЕМОКРАТІЇ ТА ВІДКРИТОГО ВРЯДУВАННЯ»

Проводиться в рамках проекту Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні».

Протягом дня учасники обговорять актуальні питання, пов’язані з відкритим врядуванням та інноваціями демократичного розвитку для вдосконалення участі громадян, сприяння та захисту прав людини на місцевому рівні, а також більш широкому представництву та підтримці жінок у політиці.

28 липня – «ДЕНЬ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ»

Проводиться в рамках проекту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні, що впроваджується в Україні Програмою «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».

У цей день відбудеться дискусія з питань ефективного використання енергії та впливу на довкілля, учасникам будуть презентовані інструменти енергоменеджменту для громад тощо. Також буде обговорено стан реалізації Меморандуму між Урядом та міськими головами щодо вирішення системних проблем теплоенергетики та водопостачання.

29 липня – «ДЕНЬ ДІАЛОГУ: СТАЛИЙ МІСЦЕВИЙ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК»

Проводиться в рамках Програми U-LEAD з Європою «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю», який впроваджується Асоціацією міст України.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Звіт про роботу спостережної комісії при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради за 2020 рік

Діалог голів громад з представниками уряду та парламентарями буде присвячено подальшим крокам з реформування місцевого самоврядування, бюджетному забезпеченню нових повноважень та компетенцій, секторальним реформам та місцевому економічному розвитку. Очікується, що учасники приймуть звернення до центральної влади з пропозиціями щодо вирішення проблемних питань життєдіяльності громад.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я