В Україні деяких аграріїв звільнять від податків: кого це торкнеться

0
10

В Україні деяких аграріїв звільнять від податків: кого це торкнеться

Переробка кукурудзи буде звільнена від податків / Ілюстрація REUTERS

У наступні роки переробка кукурудзи буде звільнена від великої кількості податок.

Про це повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства.

Згідно з повідомленням, в 2021 році Україна отримає урожай в обсязі 40 млн тонн, цей показник є рекордним за всю історію країни, забезпечить енергонезалежність нашої держави.

“Стратегія Мінагрополітики полягає в тому, що переробка буде звільнена від великої кількості податків. Вона отримає пільгові умови в режимі інвестиційних нянь. І в наступні роки ті, хто переробляють, будуть отримувати велику підтримку від держави”, – йдеться в повідомленні.

Міністр агрополітики Роман Лещенко зазначив, що переробка кукурудзи забезпечить Україну своїм газом, своїм паливом і своїми якісними кормами, які сформують нашій державі додану вартість на десятки мільярдів доларів.

Фінансування агросектору:

На фінансування агросектору у проекті бюджету на 2022 рік закладено 8 млрд гривень, тоді як у бюджеті на поточний рік видатки на цю сферу становлять 4 млрд грн.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Розвитку "Укрзалізниці" заважають занижені тарифи на вантажоперевезення й "драконівські" податки на землю - експерт

У 2022 році в Україні продовжать працювати програми підтримки вітчизняних аграріїв, які діють у поточному році, такі як: часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання, здешевлення кредитів для АПК, фінансова підтримка розвитку садівництва та виноградарства, субсидії для новостворених господарств та інші.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я