В Україні приватизували ще один спиртзавод

0
35

В Україні приватизували ще один спиртзавод

В Україні пустили з молотка ще один державний спиртзавод / фото УНІАН

Фонд державного майна продав на приватизаційному аукціоні одинадцятий спиртзавод державного підприємства “Укрспирт” – Залозецьке місце провадження діяльності (МОД) у Тернопільській області за 80 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба Фонду.

“Стартова ціна об’єкта приватизації зросла у 2,5 раза – з 32 мільйонів гривень до 80 мільйонів гривень. Участь у торгах брали 6 компаній, і поки що це найбільша конкуренція в рамках приватизації спиртових активів”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що новий власник Залозецького МОД отримає, зокрема, головний корпус сепараторного пункту, спиртосховище, виробничий корпус, зерносклад, а також транспортні засоби та обладнання.

Згідно з інформацією на сайті торгового майданчика “Прозорро.Продажі”, переможцем торгів стало ТОВ “Глермонт Трейд”, зареєстроване в Київській області.

Що цьому передувало

  • 3 грудня 2019 року Верховна Рада прийняла закон про лібералізацію у сфері виробництва спирту та скасування державної монополії на спиртову галузь.
  • Монополістом у спиртовій галузі України було державне підприємство “Укрспирт”, створене на базі однойменного концерну у 2010 році.
  • Уряд планує завершити приватизацію “Укрспирту” до 1 липня 2021 року, виставивши на продаж понад 40 заводів.
ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Опалювальний сезон під загрозою: Україні може не вистачити газу на зиму

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я