В Україні зарплати аграріїв залежать від регіону: де заробляють більше

0
21

В Україні зарплати аграріїв залежать від регіону: де заробляють більше

Найбільший рівень оплати праці в сільському господарстві спостерігається в Івано-Франківській, Тернопільській, Львівській, Чернігівській та Полтавській областях / Ілюстрація REUTERS

В Україні за січень-жовтень середньомісячна заробітна плата штатних працівників української сільгоспсфери зросла на 18,5% у порівнянні з відповідним періодом попереднього року, зокрема, зарплата виробників харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів зросла на 14,4%.

Про це повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики України посилаючись на дані Державної служби статистики України.

“У жовтні 2021 року розмір середньої заробітної плати штатних працівників у сільському господарстві склав 12 827 грн і в порівнянні з попереднім місяцем збільшився на 8,5%”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, найбільший рівень оплати праці в сільському господарстві спостерігається в Івано-Франківській, Тернопільській, Львівській, Чернігівській та Полтавській областях.

Також у порівнянні з вереснем 2021 року зросла на 3,9% заробітна плата штатних працівників у виробництві харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів, у жовтні 2021 року вона становила 13 055 грн.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  У "Газпромі" заявили, що не пропонували Україні купувати газ у Росії

У цій сфері найвищі зарплати спостерігаються в Києві, Вінницькій, Миколаївській, Херсонській та Київській областях.

Держбюджет на 2022 рік:

У Державному бюджеті на 2022 рік для Мінагрополітики передбачаються видатки, зокрема на: фінансову підтримку сільгосптоваровиробників – 4,4 млрд грн; підтримку фермерських господарств – 180 млн грн; проведення земельної реформи – 139,4 млн грн; проведення інвентаризації земель та оновлення картографічної основи державного земельного кадастру – 237,8 млн грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я