Василь Новачок відповідав на телефонні звернення жителів Хмельницької громади

0
29

Василь Новачок відповідав на телефонні звернення жителів Хмельницької громади

Василь Новачок відповідав на телефонні звернення жителів Хмельницької громади

Відбулася традиційна пряма телефонна лінія «Міська влада відповідає». Сьогодні на звернення мешканців громади відповідав заступник міського голови – директор департаменту інфраструктури міста Василь Новачок. Протягом години пролунало 12 дзвінків. Додзвонювачі просили провести обрізку аварійних дерев, відремонтувати прибудинкові території, виконати ремонти в під’їздах будинків тощо.

Першим звернувся хмельничанин, який просив виконати обрізку дерев поблизу автостоянки, що на вулиці Молодіжній. Чоловік розповів, що гілки падають не лише на автомобілі, але й на пішохідну доріжку.

«Беру Ваше звернення на контроль. Сухостій, який падає на машини, на доріжку ми ліквідуємо. Почистимо дерева, аби мешканці безпечно користувалися інфраструктурою», – зазначив Василь Пилипович.

Наступною зателефонувала жінка, яка розповіла, що протягом опалювального сезону в квартирі температура повітря нижче 18 градусів.

«Направимо відповідні служби, щоб провели обстеження, знайшли причину та усунули її. За нормами температура повітря в квартирі має бути від 18 до 20 градусів, якщо у вас температура нижча, це потрібно виправити», – сказав заступник міського голови.

Мешканка провулку Шухевича цікавилася коли буде виконано капітальний ремонт асфальтного покриття провулку.

«В титульному списку на 2022 рік передбачений об’єкт – капітальний ремонт провулку Шухевича. Зараз він на коригуванні, навесні оголосимо тендер і влітку плануємо виконувати роботи», – розповів Василь Пилипович.

Жодне звернення хмельничан Василь Новачок не залишив без належної уваги та детального роз’яснення. Конкретні доручення з порушених питань надано керівникам відповідних виконавчих органів міської ради.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Відбудеться публічна презентація звіту про проведені публічні консультації щодо майбутнього планування простору будівлі колишнього кінотеатру «Мир»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я