“Велике будівництво” за два роки відремонтує 85 км траси Київ – Одеса у Черкаській області

0
19

"Велике будівництво" за два роки відремонтує 85 км траси Київ – Одеса у Черкаській області

За два роки програма Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” відновить три ділянки дороги М-05 Київ – Одеса в Черкаській області загальною протяжністю 85 кілометрів. Про це повідомила Facebook-сторінка Міністерства інфраструктури.

Капітальний ремонт буде профінансовано за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку в рамках проєкту “Україна – дорожні коридори” / Європейські дороги України III.

Як розповів міністр інфраструктури Олександр Кубраков, відновлення траси Київ – Одеса стартував минулого року. Тоді було проведено роботи на 25 км дороги у Київській та Черкаській областях.

“У рамках кредитних угод з ЄБРР та ЄІБ йдеться про оновлення близько 300 км дороги в Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях. Це дозволить забезпечити якісне покриття на всій протяжності одного з найважливіших для України маршрутів. Завершити роботи на 85-кілометровій ділянці плануємо вже за два роки”, – зазначив Кубраков.

Закупівля проводитиметься шляхом міжнародних конкурентних торгів з використанням Порталу електронних закупівель клієнта ЄБРР. Компанії можуть подавати пропозиції до 8 лютого 2022 року.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  "Потрібно реагувати": Зеленський назвав "Північний потік-2" могутньою зброєю РФ з непередбачуваними наслідками

Як раніше повідомлялося, за програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” планується до кінця 2024 року відновити 24 тисячі кілометрів автодоріг.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я