Відбудеться публічна презентація Положення про Шкільний громадський бюджет

0
31

Відбудеться публічна презентація Положення про Шкільний громадський бюджет

17 вересня о 13.00 розпочнеться публічна презентація Положення про Шкільний громадський бюджет. Презентація пройде в режимі онлайн із трансляцією на офіційній сторінці Хмельницької міської ради у мережі фейсбук.

Участь у заході візьмуть Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, заступниця Голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко та експерти Проєкту «Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні», заступник міського голови Михайло Кривак, директорка Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Надія Балабуст.

Захід проводиться в межах реалізації Проєкту Ради Європи «Зміцнення громадської участі у демократичному процесі прийняття рішень в Україні».

Мета – представлення інноваційного Положення про Шкільний громадський бюджет для депутатів Хмельницької міської ради, службовців міської ради, громадськості міста, представників закладів освіти, батьківського комітету та представників учнівського самоврядування задля їх ознайомлення з новим інструментом громадської участі та прийняття його на черговій сесії міської ради.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  4 липня тролейбуси №5 та №10 курсуватимуть за зміненими маршрутами

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я