Відбулись фінальні змагання з плавання на відкритій воді Legendary Swim – Новини Хмельницький

0
16

 Відбулись фінальні змагання з плавання на відкритій воді Legendary Swim – Новини Хмельницький

За підтримки Хмельницької обласної державної адміністрації 11 вересня на території Національного природного парку “Подільські Товтри”, Староушицької ТГ відбулися шості, фінальні змагання з плавання на відкритій воді Legendary Swim.

До заходу були залучені представники ГУ ДСНС Хмельницької області, водолазних підрозділів, районних та місцевих підрозділів національної поліції.

В рамках змагань спортсмени долали три дистанції. Так, у запливі на 3 та 6 кілометрів взяли участь близько 170 спортсменів, які змагались у Бакотській затоці.

Дистанція в 25 кілометрів була для найвідважніших, ними виявилися 11 спортсменів, які стартували від готелю “Ксенія” у с.Врублівці та фінішували разом з іншими учасниками.

За результатами запливу учасникам вручено нагороди та призи, а також всі вони мали можливість отримати нові відчуття та помилуватись красою Кам’янця-Подільського, політавши на повітряних кулях.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  На Хмельниччині сталася ДТП, у результаті якої зайнявся один із автомобілів і загинув його водій – Новини Хмельницький

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я