Використання “тисячі Зеленського” буде контролювати кіберполіція – Офіс президента

0
18

Використання "тисячі Зеленського" буде контролювати кіберполіція - Офіс президента

Для вакцинованих громадян, які не зареєстровані в додатку “Дія”, держава забезпечить альтернативну можливість отримати ці гроші / фото bank.gov.ua

Міністерство цифрової трансформації та Департамент кіберполіції спільними зусиллями відстежуватимуть транзакції з грошима, які вакциновані від коронавірусу українці отримають в рамках програми” еПоддержка”, щоб не допустити шахрайських дій з цими засобами.

Про це під час брифінгу заявив заступник керівника офісу президента Ростислав Шурма.

“На даний момент у нас немає поки ніяких шахрайських дій з даною програмою, але хочу підкреслити, що працює дуже велика і серйозна команда в рамках Міністерства цифрової трансформації та кіберполіції, яка буде в онлайн-режимі відстежувати всі транзакції по даній програмі, по кожній карті. Як будуть якісь підозрілі транзакції, схожі на шахрайство, відразу будуть зроблені оперативні дії для їх припинення і покарання тих, хто намагається організувати будь – яке шахрайство з цими засобами”, – сказав він.

Гроші за вакцинацію:

15 листопада 2021 року президент Володимир Зеленський заявив, що в рамках нової програми підтримки креативного, спортивного та транспортного секторів економіки українці, які отримали дві дози вакцини, зможуть отримати через додаток “Дія” по 1 тис.грн.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  "Фармак" нарощує експорт у країни Латинської Америки

Ці кошти можна буде витратити на придбання абонементів в спортзали, відвідування кінотеатрів, театрів, купити квитки для подорожей всередині країни та ін.

Також Зеленський запевнив, що для вакцинованих громадян, які не зареєстровані в додатку “Дія”, держава забезпечить альтернативну можливість отримати ці гроші.

2 грудня 2021 року Верховна Рада виділила з державного бюджету на 2021 рік 8 млрд грн. Їх направлять на виплати вакцинованим громадянам. У держбюджеті на 2022 рік на програму передбачено 3 млрд грн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я