Віктор Ляшко – російським медикам: Засудіть війну відкрито!

0
30

Медичні працівники та представники медичної науки, які проживають та працюють в Російській Федерації.

Як лікар до лікарів, як Міністр охорони здоров’я України звертаюсь до вас. Звертаюсь не з проханням, а з чітким посланням!

Ви ще напевно думаєте, що в Україні, проводиться якась «військова операція», яка не має ніякого відношення до вас чи вашої роботи?

То це не так!

В Україні йде війна! Навіть не війна, а тероризм, який координується діями вашого президента.

Це тероризм, тому що ваші військові обстрілюють мирні квартали наших міст, стріляють в машини екстреної медичної допомоги, руйнують наші лікарні бомбами, не дають довести ліки та продукти харчування в лікарні, вбили вже 16 дітей (ще 45 дітей з різними ступенями поранень врятували наші медики), …

Але навіть на шосту добу війни, ви, які давали клятву Гіппократа і обіцяли «чисто и непорочно проводить свою жизнь и своё искусство» просто спостерігаєте, як дії вашого лідера призводять до гуманітарної катастрофи.

Ви не зробили жодної дії, щоб засудити та зупинити війну в Україні, щоб принаймні проявити солідарність до ваших колег по професії, не кажучи вже просто про те, щоб засудити смерті невинних громадян.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  В Україну прибули понад 40 тисяч флаконів ремдесивіру

Ви продовжуєте думати, що це десь там, і це вас не буде стосуватись.

Це не «там». Це тут! У вільній і незалежній Україні, яку підтримує весь цивілізований світ!

А ви, лікарі та науковці, вже найближчим часом відчуєте дію санкцій, які запровадила світова спільнота проти вашої держави, намагаючись стримати цей божевільний марш.

Скоро й ви відчуєте, що таке бути без ліків провідних світових виробників, які не приїдуть до вас в країну, яку вже ігнорує весь світ.

Ви відчуєте те, що відчуваю сьогодні я, коли через дії окупантів, які прийшли з вашої країни, не можу доставити до міст, на шляхах і околицях яких відбуваються бойові дії, ліки, які повинні були б врятувати чиєсь життя.

Ви будете дивитись в очі своєму пацієнту, якому не зможете допомогти, і задумаєтесь, чому я не вийшов 24, 25, … лютого чи 1 березня на площу з вимогою зупинити війну.

Вас вже виключають зі світових професійних асоціацій. Вас позбавлять можливості публікуватись в світових наукових журналах. Вас вже позбавили можливості відвідати більшість країн світу і взяти участь у світових конгресах і побачити інноваційні розробки медичної галузі.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  МОЗ спрямував на допомогу лікарням понад 1 мільйон гривень крипто-пожертв

Якщо це вас влаштовує, то продовжуйте не помічати військову агресію Російської Федерації проти України.

Якщо ні, і ви прагнете і далі присвячувати своє життя тому, через що колись прийшли в цю професію – допомагати людству, якщо у вас залишилось в серці те, що є в кожного нашого, українського медика, вийдіть на площі своїх міст.

Засудіть війну відкрито! Не бійтеся! Скажіть правду своїм пацієнтам. Допоможіть нам, українцям, врятувати світ!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я