Винесли котів у мішках. У Києві стався скандал за участі мера Старокостянтинова – Новини Хмельницький

0
16

 Винесли котів у мішках. У Києві стався скандал за участі мера Старокостянтинова – Новини Хмельницький

Його звинувачують в жорстокому поводженні з тваринами. Сам Микола Мельничук має іншу версію того, що сталося. У дописах у Facebook йдеться, що Микола Мельничук разом із шістьма особами зайшли до жінки, яка надає притулок тваринам, і винесли звідти у мішку 23 котів. А також забрали з собою собаку, породи кокер-спанієль. Журналістка vsim.ua поспілкувалася з обома сторонами: 

“Стали за шкірки брати котів, викидати їх в мішок і зав’язувати”

 Микола Мельничук має племінницю в Києві. Жінка надає притулок тваринам, як вона сама і каже. Мовляв, займається волонтерством вже близько 20 років. Говорить, увесь цей час рідний дядько і його дружина проти її діяльності. За словами Людмили, вона підбирає безпритульних тварин, доглядає за ними та лікує, а згодом шукає для них сім’ю через соцмережі. Вона каже, що всіх тварин донедавна утримувала в орендованому приміщенні. Проте згодом через бюрократичні питання їй довелося звідти виселитися. Частину котів вона забрала до квартири. Саме звідти, за її словами, дядько вивіз тварин у мішку. Людмила говорить: добре розуміє, що тримати хвостатих у квартирі – не вихід. Розповідає, що вже придбала земельну ділянку в Обухові й планує там будувати притулок. Наразі вона турбується щодо місця знаходження тварин. За її словами, дядько сказав одне: “Навіть не намагайся їх шукати”. А де тварини перебувають зараз, він не відповідає. Також Людмила каже: разом із котами забрали собаку – кокера спанієля. Розповідає, знайшла його неподалік Обухова у важкому стані. Додає, тварина має пухлину. Тож вона готувала собаку до операції. Це сталося тоді, як я була на роботі. Дядько подзвонив і запитав, де я. Він сказав, що зараз вивезе моїх тварин і щоб я припинила цим займатися. На той момент мій син виходив з дому й побачив людей, які пішли до квартири. Зайшов мій дядько і ще 5-6 осіб. Сину навіть не дали можливості пройти чи набрати когось телефоном, – каже Людмила. Вони увірвалися в кімнату і стали за шкірки брати котів, викидати їх в мішок і зав’язувати. Для мого дядька тварини – це як таргани. Це антисанітарія для нього. Я йому пояснювала, що ми живемо в європейській країні і треба змінювати свій світогляд, – додає вона. Ясно, що у квартирі тримати стільки тварин не можна. Тому я зняла в оренду приміщення для цього. Виявилося, що воно за документами проходить як приміщення стратегічного призначення. Тобто не мали права здавати його в оренду. У прокуратурі мені сказали вивезти звідти тварин. Тому довелося це зробити. Куди могла, я їх розвезла. В Обухові ми вже купили землю, щоб побудувати нормальний реабілітаційний центр, – каже Людмила.Жінка додала – представники організації зоозахисників у Києві вже написали заяву до поліції. Це саме вона планує зробити від свого імені. 

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Керівництво ТОВ «ГРАНД ПОМОЛ» не дозволяє екологам провести перевірки – Новини Хмельницький

Що каже міський голова Старокостянтинова

 Журналістка vsim.ua також поспілкувалася із Миколою Мельничуком. Він повідомив зовсім іншу версію всього, що відбулося в Києві. Розповів: його племінниця не волонтерка, а шахрайка. Мовляв, вона не лікує тварин, а знущається над ними й навіть не годує. Від такого способу життя страждають не лише чотирилапі, каже мер Старкона, а і її 20-річний син. Саме він і попросив Миколу Мельничука допомогти. Адже через численну кількість тварин у квартирі, не може нормально жити. Міський голова розказав, що у квартирі його племінниці коїться справжній безлад. Мовляв, вона не прибирає за тваринами. Тож на підлозі в помешканні повно лайна, а також мертвих котів. Він каже, що був присутній під час того, як тварин забирали з її квартири. Та сам, каже, цього не робив. Ви бачили коли-небудь жахи? У моєї племінниці справжні жахи в квартирі. Там ніхто не прибирає й не викидає лайна. Під ногами мертві коти. Її треба судити за знущання над тваринами. Хіба це волонтерство? Одне діло, коли є притулок, що відповідає певним нормам і стандартам. А це пряме знущання. Вона не годує їх і жодним лікуванням не займається. Я підтримую будівництво притулків для тварин. Але те, що в неї – це дурня, – каже Микола Мельничук. – До мене звернувся її син. Розповів, що він не може жити в тих умовах. Ви розумієте, цій людині байдуже на всіх, і на своїх дітей в тому числі. Також Микола Мельничук надав фото й відео з квартири, де племінниця тримала котів. 

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  За два спиляних дерева отримав обмеження волі строком на 3 роки – Новини Хмельницький

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я