Віталій Діденко відповідав на телефонні звернення жителів Хмельницької громади

0
35

Віталій Діденко відповідав на телефонні звернення жителів Хмельницької громади

Віталій Діденко відповідав на телефонні звернення жителів Хмельницької громади

Сьогодні звернення від жителів міської територіальної громади під час прямої телефонної лінії «Міська влада відповідає» приймав секретар Хмельницької міської ради Віталій Діденко.

Першою зателефонувала 93-річна мешканка будинку №13/1, що на вулиці Чкалова. Жінка поважного віку просила відремонтувати кран для подачі води у помешкання, який знаходиться на стояку будинку.

Це питання Віталій Васильович доручив розглянути керівнику УМК «Центральна», яка обслуговує цей будинок.

При в’їзді на дворову територію багатоповерхового будинку №44, що на вул. Прибузькій, минулого року встановлено обмежувальні огородження у вигляді напівсферичних конструкцій для унеможливлення використання водіями транспортних засобів дворової території для транзитного руху між вул. Прибузькою і вул. Трембовецької, в об’їзд вул. Трудової. Одна з мешканок цього будинку просила перенести ці обмежувальні конструкції на в’їзд у двір з іншої сторони будинку, аби дати можливість проїзду транспортних засобів до усіх під’їздів багатоповерхівки.

Секретар міської ради Віталій Діденко роз’яснив заявниці, що обмежувачі встановлено згідно із схемою організації дорожього руху, яку мешканці будинку погодили з Управлінням патрульної поліції та Станцією швидкої медичної допомоги. Тому це питання потрібно вирішувати з усіма мешканцями будинку і отримати нові погодження, або ж оскаржувати у суді.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  У ТБЛ імені Артема Мазура з’явилася СТЕМ-лабораторія

Хмельничанка, яка має інвалідність, і проживає у дачному масиві «Кооператор», цікавилася умовами призначення житлових субсидій.

Це питання Віталій Діденко спрямував на розгляд Управління праці та соціального захисту населення.

Ще один додзвонювач цікавився графіком, відповідно до якого здійснюється прийом громадян з особистих питань керівництвом міської ради. Щодо останнього, з графіком можна ознайомитися на офіційному веб-сайті міської ради у розділах «Мешканцю – Звернення громадян», а також слідкувати за анонсами прямих телефонних ліній, онлайн – та виїзних прийомів громадян з особистих питань у розділі «Новини».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я