У боротьбі за життя та здоров’я єдність продемонстрували 15 мільйонів українських громадян, які отримали два щеплення – Президент Зеленський

0
23

У боротьбі за життя та здоров’я єдність продемонстрували 15 мільйонів українських громадян, які отримали два щеплення – Президент Зеленський

У боротьбі за життя та здоров’я продемонстрували єдність 15 мільйонів українських громадян, які отримали два щеплення. Як наслідок – легший перебіг хвороби, менше госпіталізованих і померлих. На цьому наголосив Президент України Володимир Зеленський на урочистому засіданні з нагоди відкриття сьомої сесії Верховної Ради ІХ скликання.

«Єдність влади вчора при ухваленні бюджету – це вдвічі більша зарплата для медиків. Єдність влади сьогодні – це нормальне проходження нових хвиль (захворюваності на коронавірус – Ред.), достатнє забезпечення ліжками, киснем, мільярди гривень єПідтримки й мільйони громадян, які нею скористалися», – відзначив Володимир Зеленський.

Наразі, за інформацією Міністерства економіки, програмою єПідтримка вже скористалися понад 7 мільйонів 350 тисяч людей. 88 млн грн за програмою витрачені на купівлю ліків.

Нагадаємо, від початку вакцинальної кампанії в Україні базовий курс отримали понад 15 млн людей, загалом проведено 30 366 236 щеплень.

Для роботи із хворими на COVID-19 цього року виділено 19,4 млрд грн на забезпечення відповідних пакетів для лікарень. Для діагностування COVID-19 Україна отримала 2 млн ПЛР-тестів. Для лікування у стаціонарах закуплено понад 66 тис. флаконів препарату «Ремдесевір», понад 3 тис. флаконів препарату «Тоцилізумаб». Підписано договір на постачання 300 тис. курсів «Молнупіравіру» та попередній договір про закупівлю 300 тис. курсів лікування препаратом «Паксловід». 

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Пологи в умовах воєнного стану: що важливо знати

У II півріччі 2021 року закуплено 385 кисневих станцій, які нині встановлюються у закладах охорони здоров’я.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я