У Британії відкриється перша АЗС виключно для електрокарів

0
20

У Британії відкриється перша АЗС виключно для електрокарів

У Британії відкриється перша АЗС виключно для електрокарів / REUTERS

Зі збільшенням попиту на електричні автомобілі у Британії відкривають першу автозаправну станцію розраховану лише для електрокарів.

Про це повідомляє “Українська правда” з посиланням на Bloomberg.

“Прем’єр-міністр Британії Боріс Джонсон має за мету відмовитись від традиційних двигунів автівок до 2030 року, а за прогнозами до 2040 року на дорогах можуть з’явитись близько 30 мільйонів електрокарів. Відкриття окремих АЗС для таких транспортних засобів – логічна відповідь ринку”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що станція розташована в Ессексі, графстві на сході країни. Будівництвом займається компанія Gridserve and Hitachi Capital U.K. Plc., і ессекська станція – перша з сотні, що відкриються незабаром. 

“Компанія інвестувала в проєкт понад мільярд євро. Живлення для 36 станцій швидкісної зарядки будуть генерувати відновлювальні джерела енергії. Технологія дозволяє заряджати батарею, розраховану на 322 кілометри, за 20 хвилин”, – підкреслює видання.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Власник суднобудівного заводу "Океан" представив нового гендиректора підприємства

Дані галузі показують, що минулого місяця продажі електрокарів у Британії зросли на 122% відносно 2019 року, гібридів – на 77%. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я