У КМДА розповіли, що відбувається з мостом Патона та чи будуть його закривати на ремонт

0
13

У КМДА розповіли, що відбувається з мостом Патона та чи будуть його закривати на ремонт

З 2020 року обмежено в’їзд на міст будь-якого транспорту / фото УНІАН Володимир Гонтар

Інформація про перекриття на два місяці, починаючи з 29 листопада, столичного мосту імені Патона не відповідає дійсності і є маніпуляцією.

Про це повідомив перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Микола Поворозник на своїй сторінці в Facebook, реагуючи на поширену в соцмережі відповідну інформацію.

За його словами, враховуючи аварійний стан споруди, з 2020 року обмежено в’їзд на міст будь-якого транспорту, навантаження на вісь якого перевищує 6 тонн, а також обмежено рух по крайніх правих смугах в обох напрямках. Він нагадав, що це зроблено для зменшення навантаження на споруду, і саме в такому режимі міст продовжує працювати.

“Сьогодні триває процедура закупівель з розробки проектно-кошторисної документації з реставрації з пристосуванням мосту ім. Е. А. Патона. Після визначення переможця розпочнуться роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації. Мова про перекриття руху на мосту взагалі не йде! І подібна інформація є навмисною маніпуляцією”, – підкреслив Поворозник.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Хто такий Дмитро Сосинович: що потрібно знати про нового голову ДФС

Сьогодні депутат Харківської облради Юлія Ковалевська на своїй сторінці в Facebook повідомила, що найближчим часом мерія Києва перекриє міст імені Патона для термінових ремонтних робіт.

Зокрема вона зазначила, що”міст реально може зруйнуватися в будь-який момент, поховавши сотні людей”.

У КМДА розповіли, що відбувається з мостом Патона та чи будуть його закривати на ремонт

Скриншот з Facebook

“Місту давно потрібен капітальний ремонт. Мерія збирається “організувати комфортний об’їзд” (після велосипедних доріжок і розмітки по центру міста – я вже його боюся), який дозволить киянам без проблем перетинати Дніпро, попри перекриття моста Патона. Для цього пропонується скористатися двома сусідніми мостами”.

Ремонт мосту Патона:

Питання стану моста Патона обговорювалося в соцмережах, зокрема, після публікації у 2018 році одним з журналістів фотографії опори моста, від якої відпали елементи облицювання, оголивши залізобетонну основу конструкції.

“Міст Патона – втомився”, – підписав фото журналіст.

Попри резонанс, міська влада Києва виділила 4 млн грн на обстеження стану мосту з метою його подальшої реконструкції.

У КМДА зазначили, що через тривалу експлуатацію на металоконструкціях та металевих поперечних балках мосту відбуваються незворотні процеси корозійних пошкоджень, через що об’єкт потребує капітального ремонту.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Росія розширила перелік заборонених продуктів з України: список

У КМДА заявляли, що під час візуального і технічного огляду мосту Патона 6 і 13 листопада фахівці не виявили нових процесів руйнування його конструкцій.

22 жовтня 2018 року Кличко заявив, що влада планує у 2019 році почати Капітальний ремонт моста Метро і моста Патона.

У липні 2019 року в “Київавтодорі” заявили, що місто почне реконструкцію мосту Патона, як тільки отримає дозвіл Міністерства культури. Такий дозвіл потрібен, оскільки міст знаходиться під охороною держави як пам’ятка архітектури та містобудування місцевого значення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я